gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada kocasının elinden yemek yemek ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım ben nrüyamda kocamın elinden yemek yiyordum bu rüyayı bana açıklayacak ve anlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Rüyanızda kocanızın elinden yemek yemeniz eşiniz tarafından güzel hediyeler alacağınız anlamına gelir.Konuyla ilgili diğer bilgiler için forumumuzda bulunan Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. :)

rüyada kocasının elinden yemek yemek ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocamın en sevdiği yemek!!!

Kocamın en sevdiği yemek!!!

yeşil mercimek yemeği erkeklerin sevdiği yemekler erkeklerin en sevdiği yemekler kocama yemek Evli hanımlar bilirler yemek yapmak dünyanın en zor işidir.Aslında yemek yapmak demeyelim de her gün çeşit çeşit yemek yapmak bi de bunu eşimize ,çocuklarımıza beğendirmek diyelim.Valla çok sinir bir durum ben eşime sorarım canın ne istiyor diye sen ne yaparsan yerim der ama yalan :) Tamam yer yer...
  2. Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir

Rüyada Yemek Yemenin Anlamı Nedir

rüyada yemek yemek yediğinin görmek birinin yemek yedirmesi ne demek anlamı manası tabiri ile ilgili bilgiler burada melekler Gördüğümüz rüyalar kimi zaman yaşadığımız olayların beynimizde şekillenip karşımıza çıkması ,kimi zaman da bir türlü sonuca ulaştıramadığımız ya da karar veremediğimiz konularla ilgili olasılıklardan bir veya birkaçının önümüze serilmesidir.Bunlardan bazen apaçık bazen...
  3. kul hakkı yemek ne demektir

kul hakkı yemek ne demektir

kul hakkı cezası kul hakkı nedir Rab bizleri kul hakkı ile sorgulamasın, dileriz ki hiç birimize kul hakkı yemek nasip olmaz ve kul hakkımız da yenmez. Lakin hayat hep dilediklerimizle sürmüyor Melek'lerim. Kimi zaman kul hakkımız yeniyor, kimi zaman da bilinçli ya da bilinçsiz kul hakkı yiyoruz. Peki kul hakkı yemek ne demek, cezası nedir; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim....
  4. Rüyada Dürüm Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dürüm Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dürüm Yemek ne demek Rüyada Dürüm görmek anlamı Bir misafirimizin sorusu üzerine rüyada dürüm yemenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Rüyada kebap(dürüm) yapmak kolay yollardan para kazanacaksınız demektir. Kebap(dürüm) yemek önemli bir hastalık demektir.
  5. Rüyada Helva Yemek ne anlama geliyor

Rüyada Helva Yemek ne anlama geliyor

Rüyada Helva Yemek ne anlama geliyor rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen rüyamı yorumlasın dün rüyamda helva yiyordum:S

Sayfayı Paylaş