Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüyada konuşmadığın biriyle konuşmak rüyada dargın olduğun biriyle konuşmak küs olduğun konuştuğunu görmek küs barışmak rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, barışmak, konuştuğunu görmek, öpüşmek, kavga etmek, tartışmak, barıştığını görmek, sarılmak, nedir, ne anlama geliyor, tabirleri burada arkadaşlar

Rüyada küs olduğunuz biriyle, kavga etmek, konuşmak ya da barışmak ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.
    Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.
    Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uzun zamandır konuşmadığım birinden mesaj aldığımı gördüm rüyamda. 'Yemek yiyelim' yazıyo mesajda. Siz anlamı nedir?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Onun anlamı sevgili kardeşim çok büyük bir kavgaya tutuşacağınızın işaretidir.Ölümlere bile sebeb olabilir.

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

o kişi kimse onunla konuşman gerektiğini anlatıyor her şey yoluna girer inşallah

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda düşmanımla 1 tur atmak ne anlamına gelir

rüyanda düşmanınla 1 2 tur atmak
    anlamı nedir

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ ~في سبيل من قلبي الي قلبك~ ♥ Yetkili Kişi

Rüyanız Düşmanınızla tekrar yüz yüze geleceğinize işaret ediyor..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada küs olduğun biriyle barışmak

merhaba ben liseye giden bir kız öğrenciyim. Kaç gündür rüyamda 1 yıldır küs olduğum hiç konuşmadığım eski sevgilimi görüyorum. suan aynı sınıftayız ama hiç konuşmuyoruz bu 3. görüşüm anlamı nedir lütfen cevap verebilirmisiniz?

8. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

yukarıda anlamı yorumu var canım bende aynı yrumu yapcaktım zaten

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki çok saol

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardesim ayrildigi sevgilisini cok seviyor hale ve Ben rüyamda
    Ikisinin baristigini gördüm ve ona rüyamda
    Diyorum ki canlm seni birdaha üzerse
    Kendiside hayir bu sefer cok ciddiyiz diyor
    Bunun anlami nedir cevaplarsa bilen
    Kisi cok sevinirim :)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ruyamda küs oldugum kişiye yalvarıyordum benimle barısması icin ve oda barısmak istemedigini soyleyince kapıyı carparak gidiyor ve tuvalette aynanın karşında agladıgımı gordum . lutfen yorumlar misiniz ?

12. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

Küs olduğum biriyle konuşmak

Mrb rüyamda uzun süredir küs olduğum birini yeşillikler içinde çocuklarını gezdirirken gördüm konuştuk ve bana hamile olduğunu söyledi. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben yaptığım hatadan şu anda çok pişmanlık duyduğum biriyle barışıyordum rüyamda. hemde bir anda,yanına gidip konuşmaya başlıyorum ve o hiç küsmüşüz gibi davranmıyordu,konuşuyorduk. lütfen cevap verir misiniz?

14. güj

güj Forum Okuru

Rüyamda konuşmadıgım eski arkadaşımi göruyorum 3 4 seferdır hesap soruyorum acaba ne anlama geliyor

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eskiden çok yakın arkadastik sonra kusustuk dün gece rüyamda o u gördüm ve konuşuyorduk gülümsüyordu bu ne anlama gelir lütfen yardım edin

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İslami rüya yorumu rüyada yılan görmek

RÜYADA YILAN: Rüyada yılan görmek hilekar ve düzenbaz bir düşmanla tabir edilir. Evinde yılan görmek düşmanın evde olduğuna, dışarıda yılan görmek düşmanın dışarıda olduğuna tabir edilip, yorumlanır. İslami Tabirleri: Yılan rüyası; hile düşünen ve sinsi düşmana, hile yapan hadsiz bir kimseye delalet eder. Rüyada yılan İslami tabiri ile şöyle simgelenir. Yılanı boğmak, ezmek ve ona galip...
  2. İslami rüya yorumu rüyada para görmek

RÜYADA PARA: Bazen de kötülüğe, alçak söze ve bağırmamaya işarettir. Rüyada para görmek, dostlarıyla görüşmeye işarettir. Çorabı içinde görülen para, abdest bozmaya işarettir. Rüyada Para görmek İslami tabiri, ile bu sayfamızda ayrıntılı yorumlanmıştır. İslami Tabirleri: Rüyada para, Bazen de rüyada görülen paralar; kedere, üzüntüye, darlığa ve kendisine üzüntü verecek sözler duymaya...
  3. İslami rüya yorumu rüyada sevgili görmek

Rüya sahibi bekar ise rüyada sevgiliyi görmek iki şekilde tabir edilir, faydasız şeyler ve gurur, yardım eden kimse, bir diğer görüşe göre Dünya işlerinin düzene sokulması ile uğraşan kimse ile rüyanız tabir edilip yorumlanır. İslami Tabirleri: Sevgili rüyası erkek ve kadın için, İslami kaynaklara göre; hürmet ve vakar sahibi, düzgün sözlü, genelde insanlar içinde güzellikle anılan, güzel,...
  4. İslami rüya yorumu rüyada at görmek

Rüyada at görmek, güç, izzet, şeref ve para kazanmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada görülen at takımında olan eksiklik şerefin derecesindeki eksiği gösterir. Tam ve güzel bir at murat demektir. Rüyada ata binmek, Rüya tabiri ulemalarının görüşlerine göre; ata binmek ve at rüyası, katır, beygir ve tay gibi hayvanlar kısmet ve murat, güç, şan ve şöhret ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada at...
  5. İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek, aklını kullanıp ama tedbir alamayan bir kadın ile tabir edilir. Rüyada köpekten kaçmak, korkularıyla yüzleşmeyen kimseye ve düşmanlığından emin olduğunuz kimsenin zulmüne uğramaya delalet eder. Rüyada büyük köpek görmek, çevresinin çoğalması ve genişlemesi ile tabir edilir. Rüyada yavru...
  6. İslami rüya yorumu rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek, hizmetçi ve işlerinde yardımcı olan kimseye işaret eder. Rüyada Kedi görmek bazı tabircilere göre şöyle yorumlanır. Hanım, Eş ve hizmetinde bulunan kimseyle tasvir olunur. Rüyanızın görülüş şekline göre bu kimselerden zarar görmek veya hırsızlık gibi durumlara karşı hanesini veya yakınlarını korumak için gözetmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada kara kedi görmek; Ebû...
  7. Rüyada Evliya Görmek

Rüyada evliya görmek sufilerden, şeyhlerden, evliyadan, zahitler, Salihlerden, abdal ve meczuplardan birini görmek, dinde kuvvet ve doğruluğa, iyilik, güzellik ve bereketin yayılmasına, güvenli bir ortamın oluşmasına, zorluk, üzüntü ve kederden ferah ve sevince ulaşmaya işarettir. Rüyada evliya kabri görmek hayırlı işlere, zorlukları atlatıp başarıya nail olur, din ve Dünya’da huzur bulur...
  8. Rüyada biriyle birliktelik görmek

Danyal (as.) buyurmuştur ki: Rüyada cinsel ilişki görmek tabiri, cimada bulunduğunu gören kimse, tatmin olursa muradına erer. Eşiyle adeti olduğu şekilde ilişkiye giren kadına hayır ve iyilik eder. Nikah caiz olmayan biriyle ilişkiye girdiğini gören kimsenin yaklaştığı kadına karşı şefkat ve muhabbeti az olur ve belki aralan da bozulur. İlişkiye girilen kadın vefat etmiş ise, hüzün ve kedere...
  9. Rüyada Eskici Görmek

Rüyada eskici görmek yırtık, sökük elbiseyi satan veya eski eşyalar, demir satan eskici görmek; iyiliğe, sevaba veya hastalıktan kurtulup şifa ve niyet bulmaya delalet eder. Birinin avreti görünecek derecede yırtık olan elbisesini diktiğini gören bir kimseye fuhuş isnadında bulunup da yalanı dolayısıyla özür diler. Kendi elbisesini tamir ettiğini gören; kendi akrabasıyla bozuşup hayrı ve...
  10. Rüyada Ekin Tarlası Görmek

Rüyada ekin tarlası görmek rızık ve kısmetin artmasına ve nasip güzelliği, hayırlı ve kolay geçime işaret eder. Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Ekili alan görmek, kadınlar ile tabir olunur. Rüyada Tarla sürdüğünü görmek, bir kadın ile ilişkiye bekar için evliliğe işaret eder. Rüyada mevsiminde yeşil ekin tarlası görmek, o bölgede rızık ve nimetin bolluğuna, eğer kendi mülkünde ise, bu nimet ve...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. rüyada küs olduğun biriyle konuşmak

,
  2. rüyada küs olduğun biriyle konuşmak diyanet

,
  3. rüyada küs olduğun birini görmek

,
  4. yuxuda kusulu oldugun adami gormek,
  5. rüyada düşmanla konuşmak,
  6. ruyada konusmadıgın bırıyle konusmak,