Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüyada konuşmadığın biriyle konuşmak rüyada dargın olduğun biriyle konuşmak küs olduğun konuştuğunu görmek küs barışmak rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, barışmak, konuştuğunu görmek, öpüşmek, kavga etmek, tartışmak, barıştığını görmek, sarılmak, nedir, ne anlama geliyor, tabirleri burada arkadaşlar

Rüyada küs olduğunuz biriyle, kavga etmek, konuşmak ya da barışmak ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.
    Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.
    Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uzun zamandır konuşmadığım birinden mesaj aldığımı gördüm rüyamda. 'Yemek yiyelim' yazıyo mesajda. Siz anlamı nedir?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Onun anlamı sevgili kardeşim çok büyük bir kavgaya tutuşacağınızın işaretidir.Ölümlere bile sebeb olabilir.

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

o kişi kimse onunla konuşman gerektiğini anlatıyor her şey yoluna girer inşallah

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda düşmanımla 1 tur atmak ne anlamına gelir

rüyanda düşmanınla 1 2 tur atmak
    anlamı nedir

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥س بنيم نفسيمسين♥ Yetkili Kişi

Rüyanız Düşmanınızla tekrar yüz yüze geleceğinize işaret ediyor..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada küs olduğun biriyle barışmak

merhaba ben liseye giden bir kız öğrenciyim. Kaç gündür rüyamda 1 yıldır küs olduğum hiç konuşmadığım eski sevgilimi görüyorum. suan aynı sınıftayız ama hiç konuşmuyoruz bu 3. görüşüm anlamı nedir lütfen cevap verebilirmisiniz?

8. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

yukarıda anlamı yorumu var canım bende aynı yrumu yapcaktım zaten

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki çok saol

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardesim ayrildigi sevgilisini cok seviyor hale ve Ben rüyamda
    Ikisinin baristigini gördüm ve ona rüyamda
    Diyorum ki canlm seni birdaha üzerse
    Kendiside hayir bu sefer cok ciddiyiz diyor
    Bunun anlami nedir cevaplarsa bilen
    Kisi cok sevinirim :)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ruyamda küs oldugum kişiye yalvarıyordum benimle barısması icin ve oda barısmak istemedigini soyleyince kapıyı carparak gidiyor ve tuvalette aynanın karşında agladıgımı gordum . lutfen yorumlar misiniz ?

12. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

Küs olduğum biriyle konuşmak

Mrb rüyamda uzun süredir küs olduğum birini yeşillikler içinde çocuklarını gezdirirken gördüm konuştuk ve bana hamile olduğunu söyledi. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben yaptığım hatadan şu anda çok pişmanlık duyduğum biriyle barışıyordum rüyamda. hemde bir anda,yanına gidip konuşmaya başlıyorum ve o hiç küsmüşüz gibi davranmıyordu,konuşuyorduk. lütfen cevap verir misiniz?

14. güj

güj Forum Okuru

Rüyamda konuşmadıgım eski arkadaşımi göruyorum 3 4 seferdır hesap soruyorum acaba ne anlama geliyor

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eskiden çok yakın arkadastik sonra kusustuk dün gece rüyamda o u gördüm ve konuşuyorduk gülümsüyordu bu ne anlama gelir lütfen yardım edin

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. rüyada su görmek...

rüyada suyun üstünde yürümek rüyada su üstünde yürümek suyun içinde su görmek suda Genel anlamda su görmek hos bir hayata güzel rizka iyiliksever insana sadik dosta büyüklere yaklasmaya din güzelligine; Bulanik ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere geçim darligina fitne ve karmasaya; böyle bir suda yikanip çikmak üzüntüden ve haastaliktan kurtulmaya Berrak su içmek temiz hayata rizikza Sicak...
  2. Rüyada tır görmek

rüyada tır sürmek rüyada tır görmek tırın devrildiğini görmek rüyada tır, görmek, sürmek, kullanmak, kazası görmek, sürdüğünü görmek, çarpması, almak, devrildiğini görmek, görmek ne demek, kamyon görmek, tabirleri burada arkadaşlar Gördüğümüz her bir rüyanın gerçek hayatla, bir ilgisi vardır Melek'lerim. Kimi zaman anlamını bildiğimiz rüyalar göürür, kimi zaman ise bizi çok şaşırtan rüyalar...
  3. Rüyada nar görmek

Tatlı nar mala, imar edelimiş kente, hanım yahut çocuğa; Kırmızı nar taneleri altına, beyaz nar taneleri gümüşe; Ekşi nar üzüntü ve kedere, ekşiyi seven kimse için rızık ve mala; Nar kabuğu yemek hastalıktan sifa bulmaya; Nar suyu kişinin nafakasına, Narr ağacı dindar, varlıklı ve çömert kimseye; nar ağacını kesmek akrabayla ilişkiyi kesmeye; Nar taneleri kolaylıkla elde edilen mala, Nar...
  4. Rüyada su görmek

Rüyada su görmek nedir rüyada su görmek nasıl tabir edilir.Melekler bu gece rüyamda mutfakta bi damacana su gördüm ne anlama geldiğini merak edip bakmak istedim sonra aklıma siz melekler geldiniz belki benim gibi merak edenler vardır diye rüyamın yorumunu sizinlede paylaşmak istedim bakalım rüyada su görmek ne anlama geliyomuş Ruyada Su gormek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade...
  5. Rüyada çekirdek görmek ve çekirdek kabuğu görmek

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Rüyada boş çekirdek kabuğu görmek Hayırdır inş. diyor ve rüyada çekirdek kabuğu görmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek;Rüyada İçi Boş Çekirdek kabukları görmüşseniz şayet bilinki anlamsız gelen bir çok işle uğraşıyorsunuz ancak bu anlamsız boş gibi uğraşıların içini doldurmak için...
  6. rüyada çöp görmek çöplük görmek ne demek

rüyada çöp görmek rüyada çöplük görmek ne demek Rüyanızda zaman zaman enteresan olaylarda yaşabilirsiniz. Mesela, rüyanızda çöplük görebilir, çöp karıştırabilir ya da çöpe birşey atabilirsiniz. Peki rüyada çöp görmek ne demek; hadi buyrun öğrenelim Melek'lerim. Rüyada çöp görmek hayra yorumlanir. çöp verirken çöplerin kapisinin önüne daggıldığını ve orayi kirlettigini görmek, rizk...
  7. Rüyada Dil Görmek

Rüyada Dil Görmek ne demek rüya tabirinden anlıyan hanımlar rüyamı yorumlarmısınız lütfen acaba
  8. Rüyada El Öptüğünü Görmek

Rüyada El Öptüğünü Görmek ne demek acaba, tabiri hakkında bilgi verecek oaln arkadaşlarıma şimdiden tşkler.
  9. Rüyada Et Görmek

Rüyada Et Görmek ne demek dün rüyamda et gördüm ve iyi omladığını hatırlıyorum hayırdır inş lütfen yorumlayın.
  10. Rüyada Et Görmek ne demektir

Rüyada Et Görmek islami Rüyada Et Görmek ne demektir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda rüyasında et görüpte bunun tabirini merak edip ne anlamageldiğini öğrenmek isteyen tüm arkadaşalrımız için rüyada et görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada Et Görmek anlamı Rüyada et yemek, pek de hayırlı sayılmaz. insan eti yemek çok fena bir dedikodu, koyun eti hastalığı veya felaketi, kuş eti...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. rüyada küs olduğun biriyle konuşmak

,
  2. yuxuda kusulu oldugun adami gormek

,
  3. rüyada küs olduğun biriyle konuşmak diyanet

,
  4. ruyada konusmadıgın bırıyle konusmak,
  5. rüyada küs biriyle konuşmak,
  6. rüyada düşmanla konuşmak,