gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüyada konuşmadığın biriyle konuşmak rüyada dargın olduğun biriyle konuşmak küs olduğun konuştuğunu görmek küs barışmak rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, barışmak, konuştuğunu görmek, öpüşmek, kavga etmek, tartışmak, barıştığını görmek, sarılmak, nedir, ne anlama geliyor, tabirleri burada arkadaşlar

Rüyada küs olduğunuz biriyle, kavga etmek, konuşmak ya da barışmak ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.
    Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uzun zamandır konuşmadığım birinden mesaj aldığımı gördüm rüyamda. 'Yemek yiyelim' yazıyo mesajda. Siz anlamı nedir?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Onun anlamı sevgili kardeşim çok büyük bir kavgaya tutuşacağınızın işaretidir.Ölümlere bile sebeb olabilir.

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    o kişi kimse onunla konuşman gerektiğini anlatıyor her şey yoluna girer inşallah

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda düşmanımla 1 tur atmak ne anlamına gelir
    rüyanda düşmanınla 1 2 tur atmak
    anlamı nedir

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyanız Düşmanınızla tekrar yüz yüze geleceğinize işaret ediyor..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada küs olduğun biriyle barışmak
    merhaba ben liseye giden bir kız öğrenciyim. Kaç gündür rüyamda 1 yıldır küs olduğum hiç konuşmadığım eski sevgilimi görüyorum. suan aynı sınıftayız ama hiç konuşmuyoruz bu 3. görüşüm anlamı nedir lütfen cevap verebilirmisiniz?

8. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    yukarıda anlamı yorumu var canım bende aynı yrumu yapcaktım zaten

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki çok saol

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardesim ayrildigi sevgilisini cok seviyor hale ve Ben rüyamda
    Ikisinin baristigini gördüm ve ona rüyamda
    Diyorum ki canlm seni birdaha üzerse
    Kendiside hayir bu sefer cok ciddiyiz diyor
    Bunun anlami nedir cevaplarsa bilen
    Kisi cok sevinirim :)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ruyamda küs oldugum kişiye yalvarıyordum benimle barısması icin ve oda barısmak istemedigini soyleyince kapıyı carparak gidiyor ve tuvalette aynanın karşında agladıgımı gordum . lutfen yorumlar misiniz ?

12. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

Küs olduğum biriyle konuşmak

Mrb rüyamda uzun süredir küs olduğum birini yeşillikler içinde çocuklarını gezdirirken gördüm konuştuk ve bana hamile olduğunu söyledi. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben yaptığım hatadan şu anda çok pişmanlık duyduğum biriyle barışıyordum rüyamda. hemde bir anda,yanına gidip konuşmaya başlıyorum ve o hiç küsmüşüz gibi davranmıyordu,konuşuyorduk. lütfen cevap verir misiniz?

14. güj

güj Forum Okuru

Rüyamda konuşmadıgım eski arkadaşımi göruyorum 3 4 seferdır hesap soruyorum acaba ne anlama geliyor

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eskiden çok yakın arkadastik sonra kusustuk dün gece rüyamda o u gördüm ve konuşuyorduk gülümsüyordu bu ne anlama gelir lütfen yardım edin

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Haciz olduğunu görmek

Rüyada Haciz olduğunu görmek

Rüyada haciz görmek, yeni mala yorumlanir. Rü-yada bir kisim malinizin haczedildigini görmek, evinize yeni esyalarin girecegine isarettir. Esyalarinizin haczedildigi halde evden çikarilmadigini görmek, satin aldiginiz bazi esyanin begenilmeyerek geri verilecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda malinin ve esyalarinin haczedilmesini görmesi, o kimsenin eline yeni...
  2. Rüyada hayız (regl)olduğunu görmek

Rüyada hayız (regl)olduğunu görmek

rüyada şahmeran görmek rüyada şahmeran görmek nedir regli olduğunu Burdan Rüyanızda gördüğünüz tuhaf olayın açıklaması var.. Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin...
  3. Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek ne anlama geliyor rüyamda hiç sevmediğim birini gördüm de onunla konuşuyordum sizce bu ne olabilir:S
  4. Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ne anlama GELİYOR ACABA rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden tşkler.
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş