Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüyada konuşmadığın biriyle konuşmak rüyada dargın olduğun biriyle konuşmak küs olduğun konuştuğunu görmek küs barışmak rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, barışmak, konuştuğunu görmek, öpüşmek, kavga etmek, tartışmak, barıştığını görmek, sarılmak, nedir, ne anlama geliyor, tabirleri burada arkadaşlar

Rüyada küs olduğunuz biriyle, kavga etmek, konuşmak ya da barışmak ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim.

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.
    Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.
    Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uzun zamandır konuşmadığım birinden mesaj aldığımı gördüm rüyamda. 'Yemek yiyelim' yazıyo mesajda. Siz anlamı nedir?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Onun anlamı sevgili kardeşim çok büyük bir kavgaya tutuşacağınızın işaretidir.Ölümlere bile sebeb olabilir.

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

o kişi kimse onunla konuşman gerektiğini anlatıyor her şey yoluna girer inşallah

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda düşmanımla 1 tur atmak ne anlamına gelir

rüyanda düşmanınla 1 2 tur atmak
    anlamı nedir

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥Aşkımın aşkıyım,Aşkıma aşığım♥ Yetkili Kişi

Rüyanız Düşmanınızla tekrar yüz yüze geleceğinize işaret ediyor..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada küs olduğun biriyle barışmak

merhaba ben liseye giden bir kız öğrenciyim. Kaç gündür rüyamda 1 yıldır küs olduğum hiç konuşmadığım eski sevgilimi görüyorum. suan aynı sınıftayız ama hiç konuşmuyoruz bu 3. görüşüm anlamı nedir lütfen cevap verebilirmisiniz?

8. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

yukarıda anlamı yorumu var canım bende aynı yrumu yapcaktım zaten

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki çok saol

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardesim ayrildigi sevgilisini cok seviyor hale ve Ben rüyamda
    Ikisinin baristigini gördüm ve ona rüyamda
    Diyorum ki canlm seni birdaha üzerse
    Kendiside hayir bu sefer cok ciddiyiz diyor
    Bunun anlami nedir cevaplarsa bilen
    Kisi cok sevinirim :)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ruyamda küs oldugum kişiye yalvarıyordum benimle barısması icin ve oda barısmak istemedigini soyleyince kapıyı carparak gidiyor ve tuvalette aynanın karşında agladıgımı gordum . lutfen yorumlar misiniz ?

12. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

Küs olduğum biriyle konuşmak

Mrb rüyamda uzun süredir küs olduğum birini yeşillikler içinde çocuklarını gezdirirken gördüm konuştuk ve bana hamile olduğunu söyledi. Şimdiden teşekkürler yorumunuz için

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben yaptığım hatadan şu anda çok pişmanlık duyduğum biriyle barışıyordum rüyamda. hemde bir anda,yanına gidip konuşmaya başlıyorum ve o hiç küsmüşüz gibi davranmıyordu,konuşuyorduk. lütfen cevap verir misiniz?

14. güj

güj Forum Okuru

Rüyamda konuşmadıgım eski arkadaşımi göruyorum 3 4 seferdır hesap soruyorum acaba ne anlama geliyor

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eskiden çok yakın arkadastik sonra kusustuk dün gece rüyamda o u gördüm ve konuşuyorduk gülümsüyordu bu ne anlama gelir lütfen yardım edin

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rüyada Gemi Batması Görmek

Rüyada Gemi Batması Görmek ne demek acaba, rüya tabirinden anlayan yorumlayan varsa lütfen rüyamı yorumlasın.
  2. Rüyada Gitar Görmek

Rüyada Gitar Görmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
  3. Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada Kırmızı Gül Görmek ne anlaam geliyor lütfen yorumlayın rüyamı
  4. Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
  5. rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. rüyada küs olduğun biriyle konuşmak

,
  2. rüyada küs biriyle konuşmak

,
  3. rüyada konuşmadığın birini görmek

,
  4. ruyada konusmadıgın bırıyle konusmak,
  5. rüyada düşmanla konuşmak,
  6. yuxuda kusulu oldugun adami gormek,
  7. yuxuda kusulu oldugun adamla danismaq ,