gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada okulda yangın çıktığını görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım selamlar ben dün bir rüya gördüm ***** şöyle idi okuduğum okulda bir yangın çıktığını gördüm inanılmaz korktum. Sonra aynı rüya içinde okula tır çarptığını gördüm. rüyada okulda yangın çıktığını görmek bi de okulda tır çarptığını görmek acil yawww

rüyada okulda yangın çıktığını görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda Yangın Gördüm...

Rüyamda Yangın Gördüm...

Bu gece rüyamda lisede okuduğum okulumun yandığını gördüm.Çok üzüldüm.Binanın camlarından alevler çıkıyordu bide bina kararmaya başlamıştı.Netten baktım ama yangın görmek zenginlik demekmiş sizin yorumlarınız nasıl yardımcı olurmusunuz meleklerim:hey:
  2. Yangın Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nelerdir?

Yangın Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nelerdir?

Selam arkadaşlar Yangın Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nelerdir?
  3. yangın çıktığında ne yapmalıyız

yangın çıktığında ne yapmalıyız

Yangının Çıktığını Görünce Yapmamız Gerekenler Nedir Nelerdir yangın çıktığında ne yapmalıyız Allah korusun diyor ve yangın çıktığında yapılması gerekenlerin önemini sizlere hatırlatıyor ve belkide hayat kurtaracak olan bu önemleri kesinlikle bilmenizi istiyoruz Melek'ler. Buyrun; yangın çıktığında yapılması gerekenler; Yangın çıkar çıkmaz komşularımıza haber verip onların yangına...
  4. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  5. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş