Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor
Rüyada ölmüş arkadaşını görmek anlamı nedir ? Selam arkadaşlar ben rüyamda geçen sene trafik kazasında vefat eden bir arkadaşımı gördüm nerden girdi rüyama bilmiyorum ve bu rüyanın tabirini merak ediyorum Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yorumlayın rüyamı
ruyada-olmus-arkadasini-gormek-jpg.84847

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rüyada Ölmüş Bir Arkadaş Görmek

Rüyada Ölen Bir Arkadaş Görmek

Rüyada ölü birini görmek esas olarak 2 ana mesaj verir

Birincisi Rüyada ölen birini, ölmüş birini görmek gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret edebilir

İkincisi Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur.

Rüyada ölmüş arkadaşı görmek;Uzun ömür ve başarı olarak yorumlanır.

Rüyada ölmüş bir yakını akrabası ya da tanıdığı gibi aile bireylerini arkadaşını görmek aslında insanı korkutabilir ölmüş kişiyi neden görüyorum diye düşünürsünüz ama bunun hr zaman hayra yorulduğunu İmam nablusiye göre de bunun böyle olduğunu söylemekte yarar var. Uzaktan çoktandır görmediğiniz sevilen bir kişiliğin yakın zamanda geleceği anlamını taşımakla birlikte, yolculuk, evlenmek şeklin de de yorumlanabilir. Yine rüyada ölmüş bir yakının arkadaşın görünmesi, rüya sahibinin güleneceği, rızıklanacağı ve hayırlı bir ömrü olacağına işaret eder.

ruyada-olmus-birini-canli-gormek-konusmak-png.84848

Rüyada yine ölmüş bir kişiyi görmüş ve konuşmuş iseniz. uzun zamandır bu rüyayı gören kişinin sıkıntısının gideceği, iş hayatının da güzelleşeceği anlamına gelir.
Hayr olsun diyerek başlayın rüyalarınıza kızlar hayr olsun inşallah.

Ben rüyamda manevi ablamı gördüm bana gebelik testi alıp getirmiş bunu hemen yap diyo hamilemisin bakalım diye testi yaptıktan sonra 2 çizgi görüyorum ama sonra adet olduğumuda görüyorum yorumlarsanız sevinirim

Ben rüyamda manevi ablamı gördüm bana gebelik testi alıp getirmiş bunu hemen yap diyo hamilemisin bakalım diye testi yaptıktan sonra 2 çizgi görüyorum ama sonra adet olduğumuda görüyorum yorumlarsanız sevinirim
Rüyanızın bir anlamı yok çünkü rüyada görülen kan rüyayı bozuyor büyüklerim den biliyorum. Rüyamda adet olduğumu görsem yada kan görsem teyzem hep rüyan geçersiz derdi.

Benzer Diğer Konularımız !

K
Cevaplar
1
Görüntüleme
11K
Misafir
M
K
Cevaplar
8
Görüntüleme