Rüyada Ölmüş Birini Hapiste Görmek ne anlama geliyor buyrun tabirine

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Misafir

  Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

  Rüyada Ölen Birini Hapishanede Görmek


  Rüyada Ölmüş Birini Hapis Görmek


  Daha önce sizlere
  http://www.meleklermekani.com/ruya-...vefat-etmis-olmus-birini-gormek-ne-demek.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi de rüyada ölmüş birini hapiste görmek ne demek diyen tüm arkadaşlarımız için, rüyada ölmüş birini hapiste görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyoruz.

  [​IMG]

  Bilinmeyen hapishane dünyaya, Huysuz ve geçimsiz eşe, töhmet altında olmaya, Hapishaneye girmek başını dinlemeye işarettir.

  Ölünün hapishanede görünmesi arkada borç bırakmış olduğuna, Mahkum olduğunu görmek üzüntüve kedere yahut önemli birinin hak yolunu bulmasına vesile olmaya, Evden uzakta, bilinmeyen bir yerde dar bir yere hapsedildiğini görmek vefat etmeye, Kadının kendini bir yere hapsedilmiş görmesi evlenmesine delalet eder.
   
Rüyada Ölmüş Birini Hapiste Görmek ne anlama geliyor buyrun tabirine konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Rüyada Ölmüş Birini Can Çekişirken Görmek ne anlama geliyor acaba

  dün gece rüyamda ölmüş ve dirilmiş birini gördüm acaba rüyada ölmüş birini görmenin tabiri nedir rüya yorumlayabilen biri varsa lütfen bana yazsın .
 2. Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek ne anlama geliyor

  Selam arkadaşlar acaba Rüyada Ölmüş Birini Gelinlikle Görmek ne anlama geliyor ben rüyamda geçen sene vefat eden komşumuzun kızını gelinlik gördüm ve tabirini çok merak ediyorum.
 3. Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Geliyor ?

  [B] Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmenin Tabiri Nedir Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Gelir[/B] Sevgili melekler ve sayın mifarlerimiz daha önce sizlerle[URL="http://www.meleklermekani.com/ruya-tabiri/225974-ruyada-olmus-birini-iyi-gormek-hakkinda-merak-ettikleriniz.html"] rüyada ölmüş birini iyi görmenin tabiri [/URL]ile ilgili bilgiler paylaşmıştık. Bu kez tam tersi...
 4. Rüyada Ölmüş Birini Canlı Olarak Görmek Ne Anlama Geliyor ?

  [B]Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Rüyada Ölmüş Birini Diri Olarak Görmek[/B] Sevgili melekler, az önce paylaştığımız [URL="http://http://www.meleklermekani.com/tum-ruya-tabirleri/226372-ruyada-olmus-birini-sinirli-gormek-ne-anlama-geliyor.html"]rüyada ölmüş birini sinirli görmek[/URL] konumuzun ardından bu kez merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için [B]Rüyada Ölmüş...
 5. Rüyada Ölmüş Birini Tekrar Öldürmek ne anlama geliyor buyrun öğrenelim

  [B]Rüyada Ölmüş Birinin Tekrar Öldüğünü Görmek Rüyada Ölmüş Birinin Öldüğünü Görmek[/B] Daha önce [URL="http://www.meleklermekani.com/ruya-tabiri/226069-ruyada-olmus-birini-hapiste-gormek-ne-anlama-geliyor-buyrun-tabirine.html"]rüyada ölmüş biri hapiste görmek ne anlama geliyor [/URL]diye rüya tabiri sunmuştuk. Şimdi de [B]rüyada ölmüş birinin öldüğünü görmek ne anlama...

Sayfayı Paylaş