gebe
  1. esen91

esen91 Forum Okuru

rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında esen91 tarafından paylaşıldı.

rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba rüya herkesin yorumlayabileceği bir şey değil.Bilen birine sormak gerekiyor..

3. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Çok fazla dillendirmemeye çalış bu rüyanı, iyi değildir... Özellikle ölmüş birini görmüşsen. Güzel rüya yorumu yapan birine danış sadece :/

rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada vefat etmiş ölmüş birini görmek ne demek

Rüyada vefat etmiş ölmüş birini görmek ne demek

rüyada vefat etmiş birini görmek ne demek rüyada ölmüş birini görmek ne demek Bazen gördüğümüz rüyaların etkisinde kalıyor ve ne anlama geldiğini çıkartamıyor ve merak ediyoruz. Tıpkı rüyada ölmüş birini gördüğümüz zamanlar gibi... Sevgili Melek'ler. bu yazımızda rüyada vefat etmiş birini görmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz. Rüyada vefat etmiş dostlarından birinin dirildiğini...
  2. Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek Selam arkadaşlar Rüyada ölmüş birini mezarda görmek ne anlama geliyor tabirini yazın lütfen
  3. rüyada mezar ve ölmüş birini görmek tabiri

rüyada mezar ve ölmüş birini görmek tabiri

rüyada ölmüş birini görmek rüyada mezar görmek Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyassında ölmüş birini görenleri ve mezar - mezarlık görenleri konu alıyor ve onlar için rüyada ölüm görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada mezarlık görmek; işlenilen günahları telafi etmeye çalışmaya, mezarlıkta kendini ölmüş görmek veya ölüyü mezarlıktan kaçarken görmek; uzun ömürlü olmaya, bir...
  4. Rüyada Ölmüş Birini Genç Görmek ne demek tabirini yazar mısınız

Rüyada Ölmüş Birini Genç Görmek ne demek tabirini yazar mısınız

merhaba arkadaşlar ben rüyamda 8 sene önce vefat eden babamı 20 li yaşlarda gencecik gördüm acaba bu rüyamın manaSI NEDİR rüya tabirinden anlıyan varsa Rüyada Ölmüş Birini Genç Görmek ne demek yazsın lütfen.
  5. rüyada ölmüş birini canlı görmek ne demek acaba

rüyada ölmüş birini canlı görmek ne demek acaba

Rüyamda babaannemi gördüm ölmemişti.Beraber bir yerler gittik onunla gezdik, ben çok iyiyim diyip duruyordu, çok tuhaf oldum, hele uyanınca :( Acaba bu rüya nasıl yorumlanmalı ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş