gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada Vefat Etmiş Çocuğunu Görmek
    Rüyada Ölen Çocuğunun Görülmesi

Rüyada ölmüş birini şarkı söylerken görmenin tabiri hakkında daha önce sizlere bilgiler aktarmıştık. Bu yazımızda ise rüyada ölmüş çocuğunu görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyor ve rüyada ölmüş çocuğunu görmek ne anlama geliyor diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Bir kimsenin rüyada çocuk görmesi; sevince işaret eder. Bir kişinin rüyasında erkek çocuk görmesi; o kimsenin sevineceğine ve mutlu olacağına, kişinin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin sıkıntılarından kurtulacağına, bir kimsenin rüyasında bir bebeğin süt emdiğini görmesi; rüyanın görüldüğü eve rızık ve bereket yağacağına işaret eder.

Rüyada vefat etmiş oğlunun ya şadığını görmek, kendine haksızlık yapan kimseleri affetmeye işarettir.

Rüyada vefat etmiş oğlunun dirildiğini görmek, birinin düşmanlığına maruz kalmaya işaret eder.

Rüyada vefat etmiş kızının dirildiğini görmek, üzüntüden kurtulmaya, sevinç ve neşeye işaret eder.

Rüyada bir kadının vefat etmiş oğlunun yaşadığını görmesi, kız çocu ğu olacağına işarettir.

Rüyada bir kadının vefat etmiş kızının yaşadığını görmesi, erkek çocuğu olacağına işarettir.

2. Durdupelin

Durdupelin Forum Okuru

Merhaba rüyamda vefat eden oğlumu kilolu gördüm top oynuyordu üst kısmı çıplaktı göbeğini gördüm hayattayken çok zayıftı rüyamda ise baya kiloluydu bu ne anlama geliyor acaba teşekkür ederim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle başınız sağolsun Allah büyük sabır versin... Rüyanız hayırlara alamettir. Sizin için sevindirici haberler içerdiği gibi bolluk bereket ve ölen kişinin kilolu olduğunu görmeniz o kişinin mevkisinin üst makamlar da olduğunu gösterir.

4. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.145
    Ödül Puanları:
    93
    ALLAH SABIR VERSIN COK ZOR DURUM RABBIM ONUN HURMETINE SIZIDE AFFETSIN INS

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?
  2. Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar ben rüyamda geçen sene trafik kazasında vefat eden bir arkadaşımı gördüm nerden girdi rüyama bilmiyorum ve bu rüyanın tabirini merak ediyorum Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yorumlayın rüyamı
  3. Rüyada Ölmüş Birini Hapiste Görmek ne anlama geliyor buyrun tabirine

Rüyada Ölmüş Birini Hapiste Görmek ne anlama geliyor buyrun tabirine

Rüyada Ölen Birini Hapishanede Görmek Rüyada Ölmüş Birini Hapis Görmek Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/ruya-tabiri/206685-ruyada-vefat-etmis-olmus-birini-gormek-ne-demek.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi de rüyada ölmüş birini hapiste görmek ne demek diyen tüm arkadaşlarımız için, rüyada ölmüş birini hapiste görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyoruz. Bilinmeyen...
  4. Rüyada Ölmüş Birini Canlı Olarak Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Olarak Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Rüyada Ölmüş Birini Diri Olarak Görmek Sevgili melekler, az önce paylaştığımız rüyada ölmüş birini sinirli görmek konumuzun ardından bu kez merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ne anlama geliyor hep birlikte öğreniyoruz.. Rüyada vefat etmiş dostlarından birinin dirildiğini görmek, sevindirici bir haber...
  5. rüyamda ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor

rüyamda ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor

Bu gece rüyamda ölmüş ninemi gördüm acaba rüyada ölmüş ninemi görmek ne anlama geliyor acaba yardım eder misiniz :(

Sayfayı Paylaş