gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Ölü Serçe GörmeninTabiri Nedir ?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rüyada Ölü Serçe Görmek Ölmüş Serçe Rüyada Görmek

Sevgili melekler, rüyada ölmüş fare görmek tabiri konumuzdan sonra merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bu kez de rüyada ölü serçe görmek ne anlama geliyor buyrun hep birlikte öğrenelim...

Serçe öldürmek veya elinizde öldüğünü görmek; zarar göreceğinize işarettir.

Rüyada Ölü Serçe GörmeninTabiri Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Ölüm Görmek Ne Demek?

Rüyada Ölüm Görmek Ne Demek?

Rüyada Ölüm görme rüyada ölüm haberi rüyada ölüm korkusu Sevgili melekler, rüyada ölüm görmek denince hemen aklımıza bir tek tabir gelir, sevilen birinin gelecektir, ölü diri getirir. Ancak tabirciler sadece bu tabiri yapmıyor. Bakın rüyada ölü görmekle ilgili tabirler nasılmış? Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin...
  2. Rüyada ölmüş civciv görmenin tabiri nedir söylermisiniz

Rüyada ölmüş civciv görmenin tabiri nedir söylermisiniz

Rüyamda ölmüş civciv gördüm çok etkilendim, çk kötü görünüyordu :S Rüyada ölmüş civciv görmek ne demek ?
  3. Rüyada Ölmüş Nineyi Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Nineyi Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Nine Rüyada Ölmüş Nine Görmek Sevgili melekler, rüyatabirleri konumuzda rüyada ölmüş birini görmenin tabiri adlı konumuzun ardından bu konumuzda da rüyada ölmüş nine görmek ne demek meleklerimiz ve misafirlerimizle paylaşıyoruz... Rüyada ölmüş nine görmek, iyi ve kazançlı günlerin sizi beklediğinin işaretidir.
  4. Rüyada Ölmüş Yılan Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Yılan Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek Ne Demek Rüyada Ölmüş Yılan Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler, rüyada ölü serçe görmek tabirinin ardından bu sayfamızda da Rüyada Ölmüş Yılan Görmek Ne Anlama Gelir sizlerle paylaşmak istiyoruz.. Rüyada ölü bir yılan görmek; kendinin herhangi bir gayreti olmadan, Allah’ın (c.c) düşmanını helak etmesine işarettir.
  5. rüyamda serçem vardı :)

rüyamda serçem vardı :)

rüyamda serçe kuşum vardı akıllı insan gibi beni anlıyor elime geliyor ne dersem yapıyodu çokta sewmiştim kuşu sessizce cik bile demiodu :) nedir acep denizim

Sayfayı Paylaş