gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Rüyada renkler

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

rüyada renkler rüyada turuncu çiçek görmek kapı takmak yeşil kapı alyans çıkarmak Genelde rüyada görülen cisimle birleştirilerek yorumlansalar da, tek başına yorumlandıklarında da ayrı bir anlam ifade edebilirler. Gördüğümüz rüyaları çoğunlukla siyah-beyazmış gibi algılarız ancak derinlemesine düşündüğümüzde, rüyanın geneline yansıyan bir fon rengi (yeşil alan, mavi deniz gibi) veya bir cisimle özdeş şekilde özellikle öne çıkan bir renk olduğunu sonradan hatırlarız. Rüyaları tam olarak anlamlandırabilmek için, renklerin rüya dilinde neleri ifade ettiğini bilmek gerekir.
    Siyah: Kaynağı bilinmeyen bir endişe halinin, korkuların ve kabul edilmeyen durumların göstergesidir. Siyah, ölümü çağrıştıran bir renk olmasına rağmen, ölümle birlikte tanımlanabilecek başka bir olguyu, yani yeniden doğumu işaret eder. Bu, gerçek hayatta bir kapının kapanmasıyla birlikte yeni bir kapının açılması, bir başlangıç olarak da tabir edilir.

Mavi: Enerji, hayal gücü ve sezgileri temsil eden renktir. Sadakat, akıl ve mantıkla bağdaştırılır. Birlikte görüldüğü cisme veya şekle göre kişinin dinginliğe, huzura ve sükunete olan ihtiyacını ve aidiyet duygusunu simgeler.

Kahverengi: Toprağın, maddenin rengidir. Duygu, heyecan ve kişisel değişim anlamına gelir. Kişinin içinde bulunduğu hayat şartlarına ve ruhsal durumuna göre fiziksel konfor arayışı veya dünyevi zevkleri reddetme arzusu olarak yorumlanır.

Sarı: Güneşi ve erkeği simgeler. Sarı renk sezgilerin, enerjinin, mutluluğun, paranın, mantığın, gerçeklerin ve bilinçli davranışların rengidir. Soluk bir sarı, herhangi bir durum karşısında cesaret kaybını, bazen de büyük kayıpları simgeler.

Yeşil: Hayatı, sağlığı, gelişmeyi, büyümeyi ve umutları temsil eden renktir. Koyu yeşil ise kıskançlık, deneyimsizlik veya güçsüzlük anlamına gelir.

Turuncu: Sağlık, enerji, olağanüstü güç ve mantık anlamına gelir. Çevreyle kurulan sıkı iletişimin, daha sosyal bir hayat isteğinin, kişinin kendinde memnun olmadığı yanları değiştirme arzusunun yansımasıdır.

Pembe: Duyguları, aşkı, neşeyi, mutluluğu ve hayalleri temsil eden renktir. Kişinin özel hayatında bir parça gizlilik gerektiren durumlar olduğuna veya romantik, büyülü ve şefkat dolu bir ilişki hayal ettiğine ya da böyle bir ilişkinin başlangıcında olduğuna yorulur.

Eflatun / Leylak: Hayat gücünün, yaşam sevgisinin, sezgilerin, seyahatlerin ve yeni haberlerin işaretidir. Kişinin gerçek hayattaki durumuna istinaden özgüveni sağlama, yakın bir dost arayışında olma veya sezgisel anlayışta artış veya eksikliğe yorumlanır.

Kırmızı: Rüyalarda görülen kırmızı renk, yaşama arzusunu, cinsel tutkuları, şehveti ve öfkeyi temsil eder. Büyük bir aşk yaşandığına da yorumlanabilir.

deniz-07 bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ruyamda gordum ben orumcek adamim 1 de sevgilim var birkadin gelip onu aldi sonra geldiler dovusurken ben de yukari ag atip uctum onu kurtaramadim sonra kayboldular ben ag atmaya devam etim onlarin gordum sevgilimi kurtardim

Rüyada renkler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

rüyada yeşil kazak görmek rüyada kazak görmek kırmızı turuncu renk beyaz Tüm bakışlar hoş olana, kendinde olmayana ayarlı olduğundan doğru ölçümlemeler yapılamıyor hayatlar üzerinde. Oysa, herkes bakir doğaya, saf ruha, beyne ve yüreğe açılan gözlerle baksa hayata daha da güzel kokacak çiçekler, kuşlar daha fazla sohbet edecek bağıra çağıra ve güneş yakacak ruhları topraktan neşe fışkırana...
  2. Renk

Renk

Rüyada herhangi bir renk görmek; yakında tuhaf bir olay ile karşılaşacağınıza, canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya, koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye, sarı renk; hastalığa, kırmızı renk; hiddete, mavi; sükunet ve tembelliğe, yeşil renk; murada ermeye, mor; mevki düşmeye, pembe; aşka, kahverengi; akıllı hareket etmeye işarettir.
  3. İşte Rüyalarımızı Süsleyen Renkler Neyi İfade Ediyormuş....

İşte Rüyalarımızı Süsleyen Renkler Neyi İfade Ediyormuş....

Rüyada Görülen Renkler Rüyada Görülen Renkler Neyi İfade Ediyor Rüyalarımız bizi kimi zaman sevindiren kimi zaman da kan ter içinde uyandıran merakla tabirlerini incelediğimiz rüyalarımızın içindeki gördüğümüz renklerin anlamları nelerdir merak ettiniz mi? İşte rüyada görülen renklerin anlamları.... Rüyamızdaki Renkler Neyi İfade Ediyor? Bilinçaltımız düşlerimiz aracılığıyla bize...
  4. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  5. Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

rüya tabirleri, rüyada görülen renkler, rüyada görülen renklerin anlamı Hepimiz rüya görürüz bazen uyandığımızda en ince ayrıntısına kadar hatırlarız bazen de gördüğümüz rüyayı uyandığımız da unutur ve hiç rüya görmediğimizi sanırız. Rüya da görülen renklerin anlamları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Siz de rüyanızda renkler görüyorsanız ve ne anlama geldiğini...

Sayfayı Paylaş