Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selam arkadaşlar acaba aranızda Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama gelir bilen var mı? rüya tabirinden anlıyan varsa rüyayı yorsun lütfen

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek
    rüyanda sevdiğin kişiyi görmek

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir.

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor kızlar rüyamı bu sayfadan yorumlayın
  2. Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?
  3. Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar ben rüyamda geçen sene trafik kazasında vefat eden bir arkadaşımı gördüm nerden girdi rüyama bilmiyorum ve bu rüyanın tabirini merak ediyorum Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yorumlayın rüyamı
  4. Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek rüyanda sevdiğin kişiyi görmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, rüya tabirleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda rüyada sevdiği kişiyi görmenin tabiri nedir diyen arkadaşlarımız için, rüyada sevdiğini görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek...
  5. Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma çekişrdeği görmek, hurma çekirdeğini rüyada görmek, hurma çekirdeği Sevgili melekler, mahkemelik bir kimsenin rüyasında bir hurma çekirdeği görmesi; Kur'an-ı Kerîm'de geçen bazı âyetlerin işaretine göre; o kimsenin mahkemede delil getirerek haklı olduğunu ispatlayacağına ve hasmı karşısında mahkemeyi kazanacağına delalet eder. Rüyada hurma çekirdeğinin görülmesi; bazen de...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Ruyada sevdığı arkadas geldi

,
  2. rüyada sevdigin kisinin mahkemeye verilmesi