Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selam arkadaşlar acaba aranızda Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama gelir bilen var mı? rüya tabirinden anlıyan varsa rüyayı yorsun lütfen

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek
    rüyanda sevdiğin kişiyi görmek

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir.

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor kızlar rüyamı bu sayfadan yorumlayın
  2. Rüyada ayna görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inş dün gece rüyamda ayna gördüm böyle varak işlemeli bir aynaydı kocamandı acaba bu rüyamın manası ne anlama geliyor rüya tabirinden anlayan var ise lütfen rüyamı yorumlasın.
  3. Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Geliyor ?

rüyada yılan rüyada yılan görmek Kimimiz rüyalarımızı net bir şekilde hatırlar anlatabiliriz. Kimimiz de hiç rüya görmediğimizden yakınırız. Oysa her insan rüya görür ama herkes rüyasını hatırlayamaz. Rüya tabirleri bölümümüzde bu kez rüyada yılan görmek ne anlama geldiği konusunda bilgi vereceğiz sizler.. :) Yılan görmek düşmandır. Ama nasıl düşman? İnsanın en büyük düşmanı nefistir....
  4. Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?
  5. Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne demek

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek rüyada sevdiğinizi görmek rüyanda sevdiğin kişiyi görmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, rüya tabirleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu yazımızda rüyada sevdiği kişiyi görmenin tabiri nedir diyen arkadaşlarımız için, rüyada sevdiğini görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek...
  6. Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Bu konu; rüyada araba görmek tabiri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda sizlerle paylaştığımız rüyada küs olduğun biriyle konuşmak hakkında ki tabirin ardından bu sayfamızda da rüyada araba görmek tabiri hakkında bilgiler veriyoruz... Rüyada araba görmek, hayırlı degildir. Rüyada görülen at arabası hastalığa; el arabası zahmet ve mesakkate; çocuk...
  7. cumhurbaşkanını rüyada görmek ne anlama geliyor

Geçen gece rüyamda cumhurbaşkanımızı rüyamda gördüm. Bana söylediği şeyler aklımda değil, düşünüyorum düşünüyorum hatırlayamıyorum ama onu görmek ne demek, nasıl yorumlanır ?
  8. Rüyada Hurma Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma görmek, rüyasında hurma gören, rüyada hurma ne demek Rüyada hurma görmek, Yağmura, Kur'an-ı Kerim okumaya, ilim öğrenmeye, dine faydalı işler yapmaya, helal ve güzel rızka, Hurma yemek mala, mevsiminde hurma devşirmek iyi meziyetleri olan bir kadınla evlenmeye, zahmetsiz olarak elde edilecek dünyalığa, imanın tadına varmaya ve dünyalığa, Ham hurma görmek suya muhtaç olanın su...
  9. Rüyada Hurma Ağacı Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma ağacı görmek, hurma ağacını rüyada görmek, hurma ağacı rüyası Sevgili melekler, rüyanızda bir hurma ağacı diktiğinizi görmeniz; sizin şeref kazanacağınıza, cömert ve iyi kalpli birisi olduğunuza, rüyanızda herhangi bir hurma ağacına çıktığınızı görmeniz; şeref ve itibar sahibi bir kişiye akraba olacağınıza, rüyanızda hurma ağacından düştüğünüzü görmeniz; ümit ve isteğinize...
  10. Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma çekişrdeği görmek, hurma çekirdeğini rüyada görmek, hurma çekirdeği Sevgili melekler, mahkemelik bir kimsenin rüyasında bir hurma çekirdeği görmesi; Kur'an-ı Kerîm'de geçen bazı âyetlerin işaretine göre; o kimsenin mahkemede delil getirerek haklı olduğunu ispatlayacağına ve hasmı karşısında mahkemeyi kazanacağına delalet eder. Rüyada hurma çekirdeğinin görülmesi; bazen de...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. rüyada abiye sevdiği insani söylemek

,
  2. rüyada sevdiğin kızın abisini görmek

,
  3. ruyada bekarken sevdgin kizi gormek