gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rüyada sevgiliyi görmek, konuşmak, ne demek, tabiri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler

Başımızı yastığa koyduğumuz vakiy,gün içinde yaşadığımız pek çok olayı da rüyalarımıza beraberimizde götürürüz melekler :)

Rüyalarımıza en çok giren kişilerden biri de sevdiğimiz insandır :)

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır. Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartisma çikarak ayrildiginizi görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacagina isarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Rüyada Sevgiliyi Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bim'de eski sevgiliyi görmek:))))))))

Bim'de eski sevgiliyi görmek:))))))))

Bimde Eski sevgiliyi görmek son patitoyu da attım ağzıma ve bim'e doğru yola çıktım. zaten iki adım ötesi bim. annemin terliklerini giyip çıkayım lan dedim, kim iki saat şimdi bağcık bağlayacak. ama olgun bir erkek insanda eğreti duran şeylerin başında anne terliği geliyormuş canlar ben bunu anladım. bim her zamanki gibi sakindi. klima çalışıyor ama soğutmuyordu. nasıl bir klima lan bu...
  2. Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
  3. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  4. Rayada eski sevgiliyi görmek

Rayada eski sevgiliyi görmek

Rüyamda benim hakkımda yalan yanlış şeyler konuşan eski sevgilimin hiç yazmıyosun diye mesaj attığını gördüm. Daha önce de yine mesajlaştığımızı görmüştüm. Bu ne anlama geliyor acaba?
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş