gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Sevmediği Birini Görmek ne anlama geliyor rüyamda hiç sevmediğim birini gördüm de onunla konuşuyordum sizce bu ne olabilir:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Sevmediği Birini Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vefat etmis birini Rüyada görmek

Vefat etmis birini Rüyada görmek

rüyada ölmüş birini canlı görmek rüyada ölmüş yakınını görmek birini canlı ölen yakınını Biliyorum bu konu pek buraya ait degil, aslinda rüya bölümüne ait bir yazi. Ama makbercim özellikle senden bir cvp bekledigim icin buraya yazma geregi duydum (tabiki diger meleklerinde yorumuna acigim). Ben dün gece, 2002 yilinda vefat etmis Babaannemi gördüm Rüyamda. Rüyamda görünüs olarak...
  2. Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek Selam arkadaşlar Rüyada ölmüş birini mezarda görmek ne anlama geliyor tabirini yazın lütfen
  3. Rüyada Sevmediği Birini Görmenin Tabiri

Rüyada Sevmediği Birini Görmenin Tabiri

Rüyada Sevmediği Birini Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Sevmediği Birini Görmenin Tabiri Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve rüyasında sevmediği birinin görüpte bunun tabirini merak eden sevgili misafirlerimiz, sizler için Rüyada Sevmediği Birini Görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada sevmediği birini görmek, rüya sahibinin inatçı ve kendisine muhalif kimseler üzerine kadrinin yüksek...
  4. Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek

Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek

Yan kapı komşumun rüyasında benim hayatımı kaybettiğimi görmesi üzerine merak ettim araştırdım ve rüyada bir yakının kaybetmenin ne anlama geldiğini bu rüyanın tabirini rüya yorumlaır yapan bir başka arkadaşımdan öğrendim sizlerle paylaşmak istiyorum işte rüyada yakın birini kaybetmenin tabiri. Eğerki rüyanızda yakınız olan birini kaybetmişsenin öldüğünü gördüğünüz kişiye ömür bağışladınız...
  5. Rüyada biriyle birliktelik görmek

Rüyada biriyle birliktelik görmek

Danyal (as.) buyurmuştur ki: Rüyada cinsel ilişki görmek tabiri, cimada bulunduğunu gören kimse, tatmin olursa muradına erer. Eşiyle adeti olduğu şekilde ilişkiye giren kadına hayır ve iyilik eder. Nikah caiz olmayan biriyle ilişkiye girdiğini gören kimsenin yaklaştığı kadına karşı şefkat ve muhabbeti az olur ve belki aralan da bozulur. İlişkiye girilen kadın vefat etmiş ise, hüzün ve kedere...

Sayfayı Paylaş