rüyada su görmek... | Melekler Mekanı FORUM - 27 Eylül 2016

rüyada su görmek...

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Gülümseme tarafından paylaşıldı.

1. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rüyada suyun üstünde yürümek rüyada su üstünde yürümek suyun içinde su görmek suda
    Genel anlamda su görmek hos bir hayata

güzel rizka iyiliksever insana
    sadik dosta
    büyüklere yaklasmaya
    din güzelligine; Bulanik ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere
    geçim darligina

fitne ve karmasaya; böyle bir suda yikanip çikmak üzüntüden ve haastaliktan kurtulmaya Berrak su içmek temiz hayata
    rizikza
    Sicak su içmek hastalik ve hüzne
    İçtigi suya kanmak din ve inanç güzelligine
    zorluktan sonra kolayliga
    sevinç ve mutluluga
    Akarsu ticaret ve kazanca
    durgun su hapsolmaya yahut geçimde sikintiya düsmeye
    Suya akseden yüzünü görmek ev halkina
    dost ve yakinlarina iyilik yapmaya
    Evirde su görmek mutluluga
    toplu mala yahut evlenmeye
    Temiz bir suya atlamak çabuk bir sevince erismeye
    Su istedigini görmek hastaliktan kurtulmaya ya da dedikoduculuga ve yalanciliga
    Tuzlu su geçimde karsilasilan güçlüklere
    Tuzlu ve bulanik olarak deniz suyu içtigini görmek yönetimden gelecek üzüntüye
    Su üzerinde yürümek bir tehlikeye düsmeye
    Su ile yikanmak borcu ödemeye
    tövbe etmeye; soguk su ile gusletmek de hayir ve kurtulusa
    Karanlikta
    dalgali bir suyun üzerinde çirpindigini görmek küfre ve münafikliga
    Dalgali suda rahat yüzdügünü görmek manevi ve maddi ilerlemeye
    Elbisesinin su ile islanmasi yolculukta bir yerde gecelemeye yahut istedigi seyden men edilmeye
    Bekarin bardak yahut kaseden su içmesi evlenmesine
    Agaç ve bitkiden damlatilan özsu salihlerin çocuklarina
    ilmin ve hikmetin hasina
    sifa ve ilme
    sevinç ve mutluluga
    işarettir...
    alıntıdır.

2. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel açuıklamışsınız sagolun

rüyada su görmek... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rüyada su görmek

Rüyada su görmek nedir rüyada su görmek nasıl tabir edilir.Melekler bu gece rüyamda mutfakta bi damacana su gördüm ne anlama geldiğini merak edip bakmak istedim sonra aklıma siz melekler geldiniz belki benim gibi merak edenler vardır diye rüyamın yorumunu sizinlede paylaşmak istedim bakalım rüyada su görmek ne anlama geliyomuş Ruyada Su gormek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade...
  2. Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
  3. Rüyada Abdest Suyu Görmek tabiri burada

Rüyada Abdest Aldığı Suyu Görmek Rüyada Abdest Suyu Görmek Neye Gelir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce rüyada abdest alıp namaz kılmanın tabiri hakkında sizlere bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise rüyada abdest suyu görmenin tabiri hakkında bilgiler paylaşıyor ve rüyada abdest suyu görmek ne demek diyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet...
  4. rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş