gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Tırnak Düşmesi

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rüyada tırnak düşmesi rüyada tırnak düşmesi, anlamı, manası,tabiri, ne demek, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Tırnağın haddinden fazla uzunluğu, ayıp ve kusurdur. Rüyada, tırnağının düşmanınkinden daha uzun olduğunu gören kimse, düşmanına zafer bulur ve hasmına galip gelir. Tırnaklarının düştüğünü gören kimse, malından zarar eder ve maksadını icra etmekten aciz kalır.

2. umutt24

umutt24 Forum Okuru

rüyada (ayak) baş parmağımın altında yeni tırnağım yeşermişti. Kesiyordum tam ablam engel oldu benim de var dedi orda kesmeme izin vermedi.

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    bazı maddi anlamda dar boğazdasın o tırnağı kesseydin ödeme kolaylığın çabuk olacaktı ama ortada bir engel var bu da zamnla düzelcek

4. Nermin uludağ

Nermin uludağ Forum Okuru

rüyamda ayak baş parmağımdaki tırnak çıkıyodu

5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    maddi anlamda kısa bir zarara uğracağına işarett

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayak orta parmagimi cok kolay sekilde cikardigimi gordum ve tirnagin ciktigi yerde bi sekil vardi. Simdiden tesekkurler..

7. aysunayca

aysunayca Forum Okuru

MERHABALAR RÜYAMDA BABAMIN EL TIRNAĞI DÜŞÜYORDU NEYE YORUMLANIR BİLEMEDİM AMA KÖTÜ HİSSETİM:(

Rüyada Tırnak Düşmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnak

Tırnak

rüyada ayak tırnağı görmek rüyada ayak tırnağını kesmek tırnağı kesmek tırnak başkasının tırnağını Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve kusura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye...
  2. Cemre Düşmesi Nedir ?

Cemre Düşmesi Nedir ?

cemre düsmesi, merak ettiklerimiz, soru, cevap, cemreviye, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Cemre Düşmesi Nedir ? Cemrenin kelime anlamı 'kor halindeki ateş'tir. İlkbahar başlamadan önce birer hafta aralıklarla havaya, suya ve toprağa düştüğüne ve onları ısıttığına inanılır. Eskiler 365 günlük yılı'kasım' ve 'hızır' günleri olarak ikiye ayırmışlardı. Kasım 179, hızır ise...
  3. tercih ve puan düşmesi

tercih ve puan düşmesi

tercih yaptıktan sonra kaç puan düşer SEVGİLİ MELEKLER: Tercih yapıp yerleşir ve gitmezsek puanımız seneye 0,8 yerine 0,4 ile çarpılıyor.. Fakat tercih yapıp yerleşemezsek puanımız seneye düşüyor mu? Yani puanımız tercih yaptığımızda kesinlikle düşüyormu? .....BİLGİSİ OLAN (BU KONUDA TECRÜBELİ OLAN) LÜTFEN YARDIMCI OLSUN..... :yeah::yeah::yeah:
  4. İlk Cemre Düşmesi

İlk Cemre Düşmesi

İlk Cemre Düşmesi İlk Cemre Nereye Düşüyor Merhaba Sevgili Melek'ler, baharın ve havaların ısınmasının habercisi olan cemre hakknıda size merak ettiğiniz bilgileri aktarıyoruz. Evetş imdi gelin ilk cemre nereye düşer öğrenelim arkadaşlarım. Baharın müjdecisi olarak bilinen ilk cemre dün havaya düşer. Halk arasında yaygın olarak baharın müjdecisi olarak bilinen, sıcaklıkta artışın...
  5. Tırnak düşmesi nedenleri nelerdir?

Tırnak düşmesi nedenleri nelerdir?

Tırnaklar, parmakları korur ve onların işlevselliğini artırırlar. Tırnak, deriye bağlı olduğu köklerden ileri doğru uzar. O kökle bağlantısının kısmen veya tamamen kesildiği durumlarda düşebilir. Tırnak kökü geri döndürülemeyecek miktarda hasar görmediği sürece düşen tırnağın yerine yenisi çıkar. Tırnak Düşmesinin Nedenleri Darbe Almak Tırnak, ağır bir darbe aldığında düşer. Tırnak yarı...

Sayfayı Paylaş