Rüyada Tırnak Düşmesi

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rüyada tırnak düşmesi rüyada tırnak düşmesi, anlamı, manası,tabiri, ne demek, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Tırnağın haddinden fazla uzunluğu, ayıp ve kusurdur. Rüyada, tırnağının düşmanınkinden daha uzun olduğunu gören kimse, düşmanına zafer bulur ve hasmına galip gelir. Tırnaklarının düştüğünü gören kimse, malından zarar eder ve maksadını icra etmekten aciz kalır.

2. umutt24

umutt24 Forum Okuru

rüyada (ayak) baş parmağımın altında yeni tırnağım yeşermişti. Kesiyordum tam ablam engel oldu benim de var dedi orda kesmeme izin vermedi.

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

bazı maddi anlamda dar boğazdasın o tırnağı kesseydin ödeme kolaylığın çabuk olacaktı ama ortada bir engel var bu da zamnla düzelcek

4. Nermin uludağ

Nermin uludağ Forum Okuru

rüyamda ayak baş parmağımdaki tırnak çıkıyodu

5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

maddi anlamda kısa bir zarara uğracağına işarett

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayak orta parmagimi cok kolay sekilde cikardigimi gordum ve tirnagin ciktigi yerde bi sekil vardi. Simdiden tesekkurler..

7. aysunayca

aysunayca Forum Okuru

MERHABALAR RÜYAMDA BABAMIN EL TIRNAĞI DÜŞÜYORDU NEYE YORUMLANIR BİLEMEDİM AMA KÖTÜ HİSSETİM:(

Rüyada Tırnak Düşmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaş düşüklüğü düşmesi inmesi ..

kaş düşmesi kaş düşüklüğü kas düsmesi kaşların düşmesi göz kapağının inmesi Yüzün diğer bölümleri gibi kaşlar da yaşla birlikte gerginliğini kaybeder ve sarkar. Kaşların düşmesi üst göz kapağının açılmasını engelleyecek kadar şiddetli olabilir. Alın ve/veya kaş gerdirme; kaşın eski durumuna getirilmesini sağlayan cerrahi işlemlerdir. Bu işlem blefaroplasti ile beraber veya yalnız yapılabilir...
  2. tırnak ve tırnak hastalıkları

tırnak hastalıkları resimli tırnak hastalıkları uzamamasının nedenleri çocuklarda düşmesi uzamamasının sebepleri Tırnaklar, parmak uçlarını zedelenmeden koruyan, tutmayı kolaylaştıran deri ekleridir. Bütün bu işleri yapabilmek için tırnaklar, deriden gelişirken sert boynuzsu bir durum alırlar. Bu sert boynuzsu kısma ”Tırnak Plağı” adı verilir. Bu plak yarı saydam olup, altındaki olayları...
  3. fsh ve lh hormonlarının düşmesi için kür

fsh lh fsh lh yüksekliği ve yüksekliği merhaba arkadaşlar fsh ve lh hormonları yüksek olan bayanlar bebek sahibi olamıyorlar.eminim gebe kalamayan sizlerde de bu hormonların yüksekliği olmakta bu yüzden sizler için bu kürü uygun gördüm ve paylaşmak istedim bende bu kürü uygulamaya koyuldum.hepinize acil şifalar dilerim. İbrahim Saraçoğlu FSH ve LH Yüksekliği İçin Bitkisel Çözüm Kürün...
  4. Cemre Düşmesi Nedir ?

cemre düsmesi, merak ettiklerimiz, soru, cevap, cemreviye, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Cemre Düşmesi Nedir ? Cemrenin kelime anlamı 'kor halindeki ateş'tir. İlkbahar başlamadan önce birer hafta aralıklarla havaya, suya ve toprağa düştüğüne ve onları ısıttığına inanılır. Eskiler 365 günlük yılı'kasım' ve 'hızır' günleri olarak ikiye ayırmışlardı. Kasım 179, hızır ise...
  5. tercih ve puan düşmesi

tercih yaptıktan sonra kaç puan düşer SEVGİLİ MELEKLER: Tercih yapıp yerleşir ve gitmezsek puanımız seneye 0,8 yerine 0,4 ile çarpılıyor.. Fakat tercih yapıp yerleşemezsek puanımız seneye düşüyor mu? Yani puanımız tercih yaptığımızda kesinlikle düşüyormu? .....BİLGİSİ OLAN (BU KONUDA TECRÜBELİ OLAN) LÜTFEN YARDIMCI OLSUN..... :yeah::yeah::yeah:
  6. İlk Cemre Düşmesi

İlk Cemre Düşmesi İlk Cemre Nereye Düşüyor Merhaba Sevgili Melek'ler, baharın ve havaların ısınmasının habercisi olan cemre hakknıda size merak ettiğiniz bilgileri aktarıyoruz. Evetş imdi gelin ilk cemre nereye düşer öğrenelim arkadaşlarım. Baharın müjdecisi olarak bilinen ilk cemre dün havaya düşer. Halk arasında yaygın olarak baharın müjdecisi olarak bilinen, sıcaklıkta artışın...
  7. Tırnak Tipinize Göre Tırnak Bakımınız....

Tırnak Bakımı Nasıl Olmalı Tırnak Tipine Göre Tırnak Bakımı Tırnaklarınız kalın mı ince mi, yumuşak mı sert mi işte hepsine uygun bakım mevcut...Tırnak tipinizi öğrenin ve tırnaklarınıza nasıl bakım uygulamanız gerektiği hakkında önerilerimize kulak verin... Beyaz Tırnaklar Leuconychia (yunanca leukos=beyaz), tırnağın bir darbe almasına, soya çekime veya özensiz ve bilinçsiz yapılan...
  8. İşte Meleklerim Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır...Tırnak Bakımında Nelere Dikkat Edilmeli

Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır Tırnak Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Tırnaklarımız özellikle biz bayanlar için çok kıymetlidir...Onlara özenle bakım yapar kırılmaması için herşeyi deneriz....İşte bir tırnak bakımında neler yapılması gerekir..Nelere dikkat edilmesi gerekir ....Tırnaklarına oje sürmeyi seven bayanlara işte Oje nasıl sürülür....konumuza göz atabilirler.... Tırnak...
  9. Göbek düşmesi hamileliği engellermi?

göbek düşmesi nedir göbek düşmesinin belirtileri,göbek düşmesi gebe kalmayı engellermi,hamile kalmak için göbek kaldırma,göbek düşmesinin tedavisi varmı,göbek düşmesi hakkında bilgiler Hamile adayı bir çok anneden bize yönetilen bir sorudur bu, bende göbek düşmesi var hamile kalırsam bir sakıncası olur mu? Gebelikten önce mi sonra mı tedavi edilmelidir? Göbek düşmesinin çocuğa bir zararı...
  10. Bebeklerde Göbek Bağının Geç Düşmesi

bebeğimin göbek bağı düşmesi,bebeğin göbek bağının geç düşmesi zararlımıdır,bebeğin göbek bağının geç düşmesi sakıncalımıdır,bebeklerde göbek bağının geç düşmesi hakkında bilgiler Bebeğin bağlanmış olan göbeği 5 - 10. günlerde kendiliğinden düşer. Bu süre bazen 4 haftaya kadar uzayabilir. Göbek düştükten sonra bir kaç gün, günde 1 - 2 kez göbek yarasına alkol emdirilmiş bir gazlı bez ya...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ruyada tırnak dusmesi

,
  2. rüyada tırnak çıkması

,
  3. ruyada tirnak kopmasi

,
  4. ruyada tirnak ciktigini gormek,
  5. ruyada ayak tırnağınin düşmesi,
  6. ruyada tirnak cikmasini gormek,
  7. rüyada tırnak çıkması görmek,