gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rüyalarım Sende Kaldı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

. [​IMG]

İçimde bir şeyler eriyip gidiyor her gece
    sancılı ve sessiz
    akıp gidiyor bilmediğim yolculuklara
    suskularla örüyor alnımı zaman
    ah aldığını geri vermiyor yıllar

umutlar kırılıyor iç çekişlerimde
    düş bahçelerimde çiçekler üşüyor
    yıkılıyor yıllarca kurduğum hayaller
    yedi kat yerin altında kaldı haykırılarım
    ah sesimi kimse duymuyor

yoruldum yıllarca kendimi taşımaktan
    bir serseri gibi yaşamaktan
    içimde tutsak kaldı geçen günler
    dönüp bakamam geriye
    rüyalarım sende kaldı
    hayallerim sende
    ümitlerim sende
    yüreğim sende kaldı
    ah adresini kimse bilmiyor

bir sonbahardı alıp gitti gemiler seni
    kaldım avuntusuz öyle bir başıma
    yanlızlığım sende kaldı, sensizliğim sende
    sende kaldı baharım, sabahım sende kaldı
    bir de martılarım kaldı çığlık çığlığa
    ah şimdi hiç bir gemi almıyor beni

bir yanım ellerin parmakların
    bir yanım gözlerin dudakların
    rüyalarım sende kaldı
    ümitlerim sende
    yüreğim sende
    aklım sende
    ben sende kaldım
    ah adresini kimse bilmiyor

Rüyalarım Sende Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sende kaldım...

sende kaldım...

Ah be sevdiğim, ah... Söylemediler sevda ateşinin bu kadar acımasızca yaktığını.. Söylemediler kor ateşin hiç küllenmeyeceğini, ateşin gün be gün ruhumu eriteceğini... Söylemediler bedenim buzlar içinde kalmışcasına donarken yokluğunda, ruhumun her daim sensizlikle kavrulup, kokumun buram buram ''sen'' olacağını... Kokumun kendi burnumu sızlatacağını söylemediler... Geç anladım geç; azmış...
  2. Tuğba Özerk - Sende Kaldı

Tuğba Özerk - Sende Kaldı

Ün Gelİr Kalir GÜn Gelİr Gİder Bu Hİs İÇİmde Zor Gelİr Bana Az Gelİr Sana Bu Bİtmek Bİlmez Hasretlİk Kİmİne Çok Zor Kİmİne Kolay Gelİr Bu Yanlizlik Bendekİ Aci Sendekİ TelaŞ Of Bİzİ Çildirtir Sende Kaldi IŞiklarim Karardi YaŞanmiŞ HİÇbİr Şeye Acimadan Ardina HİÇ Bakmadan Yanlizliktan Korkmadan Gİzlİce Bİtİrdİn İz Birakmadan SÖz&mÜzİk: Reha Falay
  3. Canımın Çoğu Sende Kaldı

Canımın Çoğu Sende Kaldı

Canımın Çoğu Sende Kaldı Yitirilmiş,kaybedilmiş duygulara takılı kalıp hayatımdan eksilen ne varsa onları yüreğime gömüyor ve üzerinde açan mutluluk ve hüzün çiçeklerini her hatırladığımda ise onları yağmurlara inat göz yaşlarımla suluyorum. Hayat o kadar zamansız duygular yaşatıyor ki sen bu zaman denilen kavramın içindeki en değerli andın. Hüzün çiçeklerimi soldurup yüreğime mutluluk...
  4. seni özledim tatlı rüyalar...

seni özledim tatlı rüyalar...

*** ÖZLeDiM DeĞeR OLaNı *** Parçalanmış ve yitik zaman dilimlerinde durmalıyız ayakta herşeye rağmen boyanmış suratların arkasındaki acıları görmeden yaşayamayız hayatı.. durmalıyız son duran olsakta yada kendimizi oyle sansakta... kimimiz sevdasına sahip çıkmalı kimimiz anasına. babasına sevmeliyiz kendimiz gibi olanları sarmalıyız hayatı bırakmamalıyız benliğimizi ertesi günlere on...
  5. ben sende kaldım ...

ben sende kaldım ...

ben sende kaldım Oysa ki! Sevgiler beklentisiz ve çıkarsızdır. Saf ve temiz başlar yüreklerde Duygular coşar sığmaz içine Ben Sende kaldım Kendimi yarım bıraktım gölgelerde karardım. Yelkovanını yitirmiş Zaman gibi döndüm etrafında Denizler gibi çılgın Çağlayanlar kadar hırçın oldum kendimde İçine sevdamı koyduğum O sımsıcak bakan gözler yok artık Çizdiğim mutluluk resmi Sararan tablolarda,...

Sayfayı Paylaş