gebe
  1. demirhanigar

demirhanigar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında demirhanigar tarafından paylaşıldı.

merhaba...ben rüyamda 6 ay önce vefaat eden dedemi gördüm,takım elbiseli,temiz ve çok dinç görünüyordu gelip benim dizime yattı ve benden simit istedi..dedemin benden simit istemesi ne anlama geliyor acaba bilen varsa lütfen yardım edermisiniz.teşekkürler.

rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

susan mckimley iç çamaşırlarınızı yıkayın iç çamaşırlarınızı yıkamadan giymeyin (edit RüYaM -resm tarafımca silinmiştir sebep adult olmasada adulta giriyordu ) ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU LÜTFEN DİKKATLEOKUYUN ve BAYAN ARAKDAŞLARINIZLAPAYLAŞIN ...İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCE YOKSA BOYLE OLUR :::Bu gördüğünüz (ekteki foto)birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan bir sinek...
  2. Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Merhabalar.Rüyamda bizim isyerinde calisan bir oglanin koluna girdigimi gördüm hemde kocamin ve ailesinin gözü önünde ve kendimi cok güvende hissetmisim sonra geri dönüyorum o yere ve esimi bulamiyorum, oglan sürekli rüyama giriyor,ve acik söylemem gerekirse kocamda onu kiskaniyor ve ailesiylen cok kavgalar yaptim.Birisi bu rüyayi yorumlarsa cok sevinirim?
  3. crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...
  4. lütfen yardım edin.... çok önemli...

lütfen yardım edin.... çok önemli...

[MEDIA] bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????
  5. lütfen yorumlayan çok önemli

lütfen yorumlayan çok önemli

1 saat içerisinde 3 farklı rüya gördüm her ruyamdan sonra uyandım 1 saat içinde olduğunu oradan biliyorum ilk Rüyam terliklerim kayboluyodu ve bulamıyorum.2.rüyam telefonun elimde paramparça oluyordu ama sadece cam seklinde 3.rüyam ise bağırsaklarımın ağzımdan çıktığını ve benimde onu dışarı doğru cektigimi ggordum kanlar ve acı içerisinde . yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim

Sayfayı Paylaş