gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda abajur gördüm ne demek ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar rüyamda abajur gördüm, başka şeyler de görüm ama net olarak hatırladığım sadece abajur, ne anlama gelir abajur görmek ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada eğer Abajur ile ilgili her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir.
    Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir.
    Rüyada abajur almak, birçok kimse için faydalı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir.
    Rüyada Abajur takmak yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir.

rüyamda abajur gördüm ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda ev gördüm ne demek

Rüyamda ev gördüm ne demek

Bakınız; Bina, Ev Taşımak.Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek...
  2. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
  3. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?
  4. Rüyamda balık tezgahı gördüm ne demek bu?

Rüyamda balık tezgahı gördüm ne demek bu?

Selamlar. Dün gece rğüyamda balık tezgahı gördüm dolu dopluydu. Çeşit çeşit balıklar. Acaba bu ne anlama geliyor ?
  5. rüyamda beyaz altın alyans gördüm ne demek ?

rüyamda beyaz altın alyans gördüm ne demek ?

Melekler merhaba. ben rüyamda beyaz altın alyans gördüm parmağıma takıyordum.Acaba bu rüya ne anlama geliyor bileniniz varmı ?

Sayfayı Paylaş