gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda abdest aldığımı gördüm hayırdır inşaallah :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar arkadaşlar, dün gece rüyamda abdest alıyordum. Abdestimi aldım ve o anda uyandım. Uyandığımda titriyordum, çok etkilendim. Acaba ne demek oluyor bu rüya, yorumu var mıdır ?

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu rüya her anlamda hayra çıkar sevince mutluluğa,huzura işarettir dahası bu rüyayı gören hasta ise şifa bulur, günah işlemişse tövbe etmesi gerektiğine işarettir,en önemliisi abdest temizliktir.buda sana bir uyarıdır manevi anlamda kirleri temizle diye sana.bu manevi kirler kin haset nefret kibir gıybet dedikodu bunları çoğaltabiliriz.sen seni daha iyi biliyorsundur

Rüyamda abdest aldığımı gördüm hayırdır inşaallah :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. abdest aldığın zaman ilahisi

abdest aldığın zaman ilahisi

abdest aldığın zaman ilahisi abdest ilahisi aldığım zaman Dökülür bedede cümle günahlar Namaz işin abdest aldığın zaman İki melek iki yanında durur Sabah namazım kıldığın zaman Dahi namazım terketme sakın İsterisen ola imanın bütün Hak kulum der sana Rasül ümetim Öğle namazım kaldığın zaman Gökten yere iner bütün melekler Meleklere müştak olur felekler Kabul olur anda bütün dilekler...
  2. Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Rüyada Abdest Almak Neye Gelir Sevgili melekler, Tüm Rüya Tabirleri bölümümzde bu kez Rüyada Abdest Aldığını Görmek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada abdest almak tabirini hep birlikte öğreniyoruz... Genellikle ferahlamaya işaret eder. İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur. Temiz bir Su ile Abdest...
  3. rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

Ya dün gece rüyamda ölmüş fare gördüm çok fenaydı nerdeyse kusacaktım , uyandığımda hala midem bulanıyordu:S Ne anlama geliyor bu rüya şimdi?
  4. rüyamda kara kedi gördüm :S

rüyamda kara kedi gördüm :S

Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?
  5. Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

Sayfayı Paylaş