gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ruyamda aslinda ölmüş birisini görmek ( dedemi gördüm )

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ruyam da dedemi gordum lakin dedem ben dogmadan once olmustu onu hic gormedim sadece fotograflardan biliyorum kendisini iste ruyamda onu gordum ama diri halde benimle konusuyordu bile ustunde beyaz gomlek ve siyah pantolon vardi,pek bir sey hatirlamiyorum ama birazcik zayifti sanki ama gulumsemisti bana. Cevap verirseniz cok sevinirim cok etkisinde kaldim,tesekkurler

Ruyamda aslinda ölmüş birisini görmek ( dedemi gördüm ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz göre göre öldü

Göz göre göre öldü

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde yürüyüş yaparken yere yığılıp ölen ünlü gözlük toptancısı 54 yaşındaki Garbis Çapan'ın ölümüne tanık olan 29 yaşındaki Sezgin Tepe, ambulansın 23 dakika geç gelmesi nedeniyle işadamının öldüğünü iddia etti. Tepe, 112 Acil Servis'i ilk aradığında Alanya'daki en bilinen otellerden birinin önünde olduklarını söylemesine rağmen 'eksik adres verdiği' gerekçesiyle...
  2. ruyam

ruyam

rüyamda kaynım hasta olmuş hastanede.bende üzgünüm onu görmeye gidiyorum.hastane eski ve kapıları kapalı odaları var.merdivenlerden 1 kat asagı iniyorum.onun odasına gidiyorum ve onu cok mutlu iyilesmiş görüyorum.2 tane leğene su koymus birinde iç çamaşırları var diğerinde çorapları var bana yıkarmısın diyor.birlikte onları yıkıyoruz.bardak tabak var kirli onlarıda birlikte yıkıyoruz.gözleri...
  3. Ölü birini diri görmek

Ölü birini diri görmek

Benim gercek hayatta dedem yani( babamın babası ) Babam 6 yasındayken ölmüş.. Yani 1977 gibi.. Yani ben dedemi hiç görmedim sadece bir tane vesikalık gibi bir fotosu var ve ordada teni falan bembeyaz. Anlatılanlara göre dedem cok uzun boylu bembeyaz tenli kara kaş kara göz bi insanmış.. Ve ben onu dun gece ruyamda gordum . ...... Ruyamda gordugumde bizim okuldaydı upuzun boylu bembeyaz -sanki...
  4. Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Vefat Etmiş Dede Görmek Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmek Rüya tabirleri ile ilgilenen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada ölmüş çocuğunu görmek tabirinin ardından bu kez rüyada ölmüş dedeyi görmek ne anlama geliyor tabirine bakalım... Dedesinin öldüğünü görmek; insanın isteksiz olarak çalışmasıdır. Rüyada ölen dedesini görmek; Vefat eden dedeniz amcanız bir...
  5. gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

Arkadaşlar geçen gece rüyamda ölmüş babaannemi ve dedemi gördüm.Tövbe tövbe birimizi çağırıyor olmasınlar :S Allah korusun :S

Sayfayı Paylaş