gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

Konu, 'A-B' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

kızlar nası bi bilince sahibim bilmiyorum ama ben gene rüya gördüm ve internette tam açıklaması yok.ben babaanneme çok düşkünümdür o baktı büyüttü her şey bi yana o bi yanadır.grip olmuştu öksürüğü var boğazı ağrıyodu sanırım bunu çok içerlemişim ben.rüyamda evimizde koltukta oturur vaziyette duruyodu ama kolunda serum vardı inme inmiş yüzüm ondan geriliyodu doktor bilememiş diyodu bana.kimsede bana bişey söylemiyodu ben kapıyı bi açıyodum öyle haberim oluyodu.rica etsem yorumlayabilecek olan varsa bilgilendirebilir mi beni?

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Canım geçmiş olsun öncelikle..Babaannenin kolundaki serum iyleşeceği anlamına geliyor.Açtığın kapıda ferahlık kapısıdr Korkulacak bir şey yok:)

3. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Allah razı olsun canım çok korkmuştum kötü bişeydir diye :( bir de bir gecede 2-3 rüya rahat görüyorum bu rüyadan sonra kendi saçlarımın dökülmesinden kafamın ön kısmının yarısı keldi nası uyandığımı anlatamam :(

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Canım saçının döküldüğünü kel olduğunumu rüyanda gördün?

5. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    evet canım saçlarımın dökülmesinden dolayıydı başımın yarısı keldi diğer yarısı başımdaydı tamamen kel değildi

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    İyiki hepsi dökülmemiş tamamiyle kel olmak iyiye yorulmaz canım..Allah hayır etsin diyelim hayırlı olsun.Canım yasin okumayı biliyorsan yada evden okuyan biri varsa 1 tane Allah yoluna yasin okuyun rüyanızın deffi için hayra yorumlanması için:)

7. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    biliyorum canım yarısı da olsa kötü bişeydi sanırım ama yapıcam en kısa zamanda çok sağol canım Allah razı olsun :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Cümlemizden Allah razı olsun canım ne demek istediğin zaman rüyana yorum isteyebilirsin

9. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    canım iyi ki buraya kaydolmuşum tanışmışım sizlerle dün dediğin gibi Yasin okudum gece öyle deliksiz uyumuşum ki akşam yağmur vardı fırtınada çıkmış arkadaşlarımdan duydum onlar korkmuş uyuyamamış benim bişeyden haberim olmadı olsaydı korkudan nöbet tutardım kesin sabaha kadar :) Allah inş gönlüne göre verir canım sayende öyle rahat uyudum ki ve öyle sıkıntılı rüya da görmedim :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Böyle güzel sözler için sağol burçak:kiss:Allah kabul etsin yasinini.Sakın unutma burçak rüyalar gelecekle ilgili haberler verir.Rüyan kötüde olsa onu Allaha dua ederek def edebilirsin.Öyle ki dua etmek kaderi bile değiştirir canım.
    Buarda genelde yazılarını tesadüfen görüyorum:) Eğer yazdığın bir konuyu görmemi istiyorsan bana pm atabilirsin yada yazdığım yorumu beğenebilirsin canım.Keyifli paylaşımlar diliyorum:kiss:

bur_çak bunu beğendi.
  11. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    canım artık yeni konu açmak istemedim direk buraya yazıyorum.yine, yeniden ve yeni rüyamla karşındayım :) saçımı kestiriyodum rüyamda.baktım netten tehlikeli bişeydi ama ***** şöyleydi sanırım gene ucuz atlattım.yaşlı bi teyzeydi saçımı kesen,fakat saçlarımın kesildiğini görmedim eline makası alıpta saçlarımı kestiğini görmedim, saçımın kesilmiş halinide görmedim, sadece işim bitmiş ucunda kırık varsa al diyodum ucunda kırık yok incelmemeiş diyodu teyzede.böyle bi rüyaydı canım ben gene bi Yasin okuyum bugün hem cuma cuma iyi olur :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  12. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Hayır olsun inşallah canım saç kesimi makas iyi değil.Ama dediğim gibi dua kaderi bile değiştirir,kötü rüyaların defi için sen yine yasinini oku.Sanırım sıkıntılı günler atlatıyorsun.Sana vereceğim duayı lütfen oku burçak.Sıkıntılardan,karanlık olaylardan kurtaran yunus peygamberin duası.Elinden geldiğince okumaya çalış.Günde 1 tespih okunması lazım

La ilahe illa ente süphaneke inni küntü minezzalimin

Allaha emanetsin canım.Cumanda mübarek olsun inşallah

bur_çak bunu beğendi.
  13. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    canım benim dün hiç fırsatım olmadı bugünde reglim geldi ne dua okuyabiliyorum ne Yasin, biter bitmez ilk işim o duayı ezberleyip Yasin okumak :( tam yapıcam dedip yapamadım fırsat bulunca da regl oldum şimdiden işim ters gitmeye başladı :(

14. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Canım senin yerine başkası okuyabilir.Üzülme her şeyde bir hayır vardır:)Her şeyi de kötüye yorma.. İçten bir dua seni rahatlatacaktır .Allaha emantsin:kiss:

bur_çak bunu beğendi.
  15. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    canım gene ben :( tabiki başka bi rüyayla ama iyi mi kötü mü bilemedim kararı sana bıraktım :) gelinlik giymişim evleniyodum bizim evimizin biraz yakınlarında ara sokaktan caddeye çıkan sokak var o sokakta caddeye bakıyodum damat gelecek mi nerde kaldı diye :D damatta kim bil hadi :D hani şu arka sokaklarda oynayan esmer çocuk varya berk oktay o :D neyse arabasıyla geliyodu ama basıp gidiyodu bende peşinden gidiyodum arabasından iniyodu ama bu seferde fatmagüldeki kerim olarak iniyodu saçlarını kestirmiş yüzüme gülüyodu aslında her ikiside gülüyodu anlam veremedim :D bi rüya daha gördüm bizim üniversitede bi hoca var şöhretli baya o kadının dersinden acayip tırsıyorum kadını bugüne kadar 3 defa rüyamda gördüm o kadar korkuyorum yani bu dördüncü mü ne neyse dersinde ben rahatsızlanıyodum sürekli uykum geliyodu sandalyeye uzanıyodum bi yandan gülümsüyodum bi ara bayıldığımı zannediyodum arkadaşlar benle dalga geçiyodu eve gidicek oluyodum sonra vazgeçip tekrar dersine giriyodum :D valla böyle bi bilince artık pes diyorum ben bakalım sen neler diyeceksin yorumunu bekliyorum canım :D

BEYZA21 bunu beğendi.
rüyamda babaannemi hasta gördüm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babaanne

babaanne

Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir sekilde yasar.
  2. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  3. rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm bide rüyamda kimse ağlamıyordu bi tek ben ağlıyordum bunu yorumlarsanız çok sewinirim şimdiden teşekkürler.
  4. gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

Arkadaşlar geçen gece rüyamda ölmüş babaannemi ve dedemi gördüm.Tövbe tövbe birimizi çağırıyor olmasınlar :S Allah korusun :S
  5. babaannem

babaannem

rüyamda geceydi bi gümbürtü geliyodu odadan dışarı çıktığımda babannem tuvalete düşmüş kanlar içinde yerdeydi babaanne diye bağırıyodum ölmüş müydü sağ mıydı bilmiyodum uyandığımda çok korktum ağladım babaannem halen yaşıyor Allah uzun ömür versin inşallah, yorumlarınızı bekliyorum rüyam ne anlama geliyor?

Sayfayı Paylaş