gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda balık tezgahı gördüm ne demek bu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Dün gece rğüyamda balık tezgahı gördüm dolu dopluydu. Çeşit çeşit balıklar. Acaba bu ne anlama geliyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada balıkçı görmek, rüya sahibinin aile ve iş hayatındaki kimseleri üzmesine ve borçlanmasına işaret eder. Bazı tabirciler, balıkçı görmek, huzursuzluga işaret eder, demişlerdir. Rüyada kizartılmış balık satıcısını görmek ser ve düsmanlığa, üzüntü ve şiddetten sonra kurtulasa işaret eder. Taze balık satıcısını görmek, rızık ve helal mala, ilme, şiddet ve sıkıntıya, hile etmeye ve sırları açığa vurmaya işaret eder.
    Rüyada balıkçı görmek, aileniz ve iş arkadaşlarınızla aranızın açılacağına, parasız kalarak borçlanacağınıza, denizde balıkçı görmek, İyi bir kazanca, balıkçıların kavga ettiğini görmek, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, balıkçının boğulduğunu görmek, sizi bir tehlikenin beklediğine işarettir.

Rüyamda balık tezgahı gördüm ne demek bu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda ev gördüm ne demek

Rüyamda ev gördüm ne demek

Bakınız; Bina, Ev Taşımak.Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek...
  2. rüyada süs balığı görmek ne demektir

rüyada süs balığı görmek ne demektir

yha bunları demeyin rüyada süs balığın görmek ne demektir
  3. Rüyada Akvaryum Balığı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek rüyada süs balığı görmek Sevgili melekler, daha önce rüyada balık görmek ne demek sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise rüyada süs balığı görmek ne demek bu tabiri paylaşacağız sizlerle.. :) Zenginlik, başarı ve keyifli maceraları ifade eder. Bu rüya aynı zamanda bazı önemli duygusal gelişmeleri ya da değerli bilgileri temsil edebilir.
  4. rüyamda abajur gördüm ne demek ?

rüyamda abajur gördüm ne demek ?

Kızlar rüyamda abajur gördüm, başka şeyler de görüm ama net olarak hatırladığım sadece abajur, ne anlama gelir abajur görmek ?
  5. rüyamda beyaz altın alyans gördüm ne demek ?

rüyamda beyaz altın alyans gördüm ne demek ?

Melekler merhaba. ben rüyamda beyaz altın alyans gördüm parmağıma takıyordum.Acaba bu rüya ne anlama geliyor bileniniz varmı ?

Sayfayı Paylaş