gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda balık yiyordum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler ben geçen gece rüyamda balık yiyordum .Aslında balığı da pek sevmem ama pek birlezzetliydi sanki.Acaba bu rüyamı nasıl yorumlamalıyım ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada balık yemek; mülk ve çocuk sahibi olunacağına işarettir. Rüyada genel olarak balık görmek, iyiye yorulur. Bol kazanç, bereket ve helal lokma anlamına gelir.
    Örneğin balık tuttuğunu gören kimse toplu bir para alır. Çok balık tutarsa, büyük servete sahip olur. Yüzen balık görmek ise yaklaşan kısmetleri işaret eder.

rüyamda balık yiyordum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek

rüyada balık ısırması rüyada süs balığı görmek mavi balık görmek yemek Balıkları ırmak ya da denizden çıkarmak ganimetle, Canlı ve taze balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve fayda, küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla, ölmüş deniz balığı ham hayallerle taabir edilir. Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve...
  2. Rüyada Fok Balığı Görmek

Rüyada Fok Balığı Görmek

rüyada fok balığı görmek, anlamı, ne demek, manası, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Rüyada fok baligi görmek, çok zorlu bir düsmaninizla karsi karsiya geleceginize, is hayatinizin büyük bir tehlike geçirmesi ihtimali bulunduguna; fok baligi yemek hükümette olan bir isinizin müspet bir sekilde sonuçlanacagina yorumlanir.
  3. rüyada süs balığı görmek ne demektir

rüyada süs balığı görmek ne demektir

yha bunları demeyin rüyada süs balığın görmek ne demektir
  4. ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

ölmüş balığı rüyada görmenin anlamı nedir

Merhaba,rüyamda ölmüş balık gördüm çok tuhaf oldum ya ne anlama gelir acaba?Rüyamı yorumlayacak biri varmı aranızda?
  5. rüyamda ekmek yiyordum acaba ne demek?

rüyamda ekmek yiyordum acaba ne demek?

Sık sık rüya görürüm ama bu rüya aklımda kalmış.Rüyamda ekmek yiyordum. Acaba bu rüyanın anlamı nedir?Tabir edebilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş