gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada köpek tarafından ısırıldığını görmek ne anlama gelir, iyi mi kötü mü ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada kendisini bir köpeğin ısırdığını veya tırmaladığını görmek, rüya sahibinin hissettiği acı kadar düşman tarafından gelecek bir zarara delâlettir. Rüyada bir köpeğin kendi elbisesini yırttığını görmek, akılsız bir adamın onu gıybet ettiğine alâmettir.

3. asu simgeli

asu simgeli Forum Okuru

ruyada kopekler benim arkamca koşuyordu ve beni isiriyordu

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Rüyada Diyalize Girmek ne demek Rüyada Diyalize Girmek anlamı nedir Merak eden üyelerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada diyalize girmek ne demek, açıklıyoruz melekler :) Rüyada Diyalize Girmek böbreklerle ilgili bir rüyadır ..böbrek görmek kişinin yardımcısı ve haline uygun şeyidir. İki böbreğinden birisinin kaybedilmesi, o kimsenin yardımcısının kaybolmasına işaret eder....
  2. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
  3. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?
  4. İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

İslami rüya yorumu rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, faydasız fakat düşmanlığında şefkat olan düşmana işaret eder. Rüyada dişi köpek görmek, aklını kullanıp ama tedbir alamayan bir kadın ile tabir edilir. Rüyada köpekten kaçmak, korkularıyla yüzleşmeyen kimseye ve düşmanlığından emin olduğunuz kimsenin zulmüne uğramaya delalet eder. Rüyada büyük köpek görmek, çevresinin çoğalması ve genişlemesi ile tabir edilir. Rüyada yavru...
  5. rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????

Sayfayı Paylaş