gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda beyaz bir elbise giymiştim..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüya pek görme daha doğrusu hatırlamam.Ama dün gece çok net bir şekilde beyaz bir elbise giydiğimi gördüm. Çok güzeldi, prensesler gibiydim.Acaba nasıl yorumlamak gerek bu rüyayı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Beyaz rengin rüyalarda safviyete ve arınmışlığa işaret etmesi sebebiyle; kişinin ya arınmış olduğuna, ya da saf niyetler ve amellerde bulunduğuna işaret eder.
    Rüyada beyaz giyinen kişi saf ve temiz niyetler içindedir, bu niyetler hayırlı işlere dönüşecektir.

rüyamda beyaz bir elbise giymiştim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Elbise Modelleri

Beyaz Elbise Modelleri

beyaz elbise modelleri beyaz elbise elbiseler uzun modelleri uzun Saflığın simgesi kadının olmazsa olması beyaz elbise modellerine hep birlikte bakalım arkadaşlarım. Gerçekten de kadına beyaz çok güzel yakışıyor dimi :) Meleği yani bizi çağırıştırıyor :D BEYAZ ELBİSE MODELLERİ ZARİF VE ABİYE ELBİSE MODELLERİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYINIZ...
  2. Beyaz Örgü Elbise

Beyaz Örgü Elbise

beyaz örgü elbise örgü beyaz elbise
  3. beyaz rüya gelinlik modelleri

beyaz rüya gelinlik modelleri

gelinlik belcika gelinlikler belcika rüya gelinlik rüya modelleri rüyam modelleri
  4. beyaz elbise şıklığı

beyaz elbise şıklığı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. askısız beyaz maxsi elbise

askısız beyaz maxsi elbise

masumluğun rengi olan beyaz renk bu güzel maxsi elbiseye çok yakışmış.gelin bu güzel elbisenin kombinlerine bir göz atın...

Sayfayı Paylaş