gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda burnum kanıyordu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar, rüya tabirlerinizi ilgiyle takip ediyorum. Ben de rüyamda burnumun kanadığını gördüm, ne anlama geliyor bu rüya ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada burundan çok miktarda kan aktığını görmek, kalıcı mala isabet etmeye delalet eder. Kanın pıhtılaşmış olması düşük çocuk yapmaktır.
    Rüyada burnunun kanadığını gördüğünü ve bunun kendisi için iyi olduğunu düşünmesi, liderinden bir menfaat göreceğine, burun kanamasının kendisine zarar verdiğini düşünmesi, reisinden bir fayda görse de, bu faydanın kendisine vebal olacağına ve zarar vereceğine delalet eder.

rüyamda burnum kanıyordu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burnundan Öpüldün!!!!

Burnundan Öpüldün!!!!

BURNUNDAN ÖPÜLDÜN... Kendini bana birak, senden alabilecegim hicbir sey yok, hele senin haberin olmadan asla. Gozlerine dokunmak icin ne kadar uzun zamandir bekliyorum biliyor musun? Ya saclarini koklamak icin. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha guzel. Oyle ezberlemek istiyorum ki seni, unutmak denen sey bile hasetlensin. Kirpiklerini dusundukce rimel olup bulasmak geliyor icimden. Bir...
  2. Yavuz Bingöl - Yüreğim Kanıyor

Yavuz Bingöl - Yüreğim Kanıyor

yüreğim kanıyor nota yavuz bingöl olmasaydı sonumuz böyle yüreğim kanıyor notaları olmasaydı sonumuz böyle nota notaları Sakin göllerin kuğusuyduk,salınarak suyun yanağında Yarılan ekmeğin buğusuyduk Biri saksımızı çiğneyip gitti,biri duvarları yıktı Camları kırdı,fırtına gelip aramıza serildi Biri milyon kere çoğaltıp hüzünleri,her şeyi kötüledi Bizi yaraladı,biri şarabımızı...
  3. Burnunuz kurumasın

Burnunuz kurumasın

Burun deliklerini ve burun içini nemli tutmanın çok yararı vardır.Çünkü aşırı kuruluk soğukta burun mukozasının kolay tahriş olmasına neden olur.Böylece bazı solunum hastalıkları oluşabilir.Burnunuzun içini kışın çok soğuk havalarda 1_2 kez susam yağıyla yağlayın.Nefes alıp verirken çok rahatladığınızı göreceksiniz. NASIL YAĞLAYACAKSINIZ? Avucunuza 1,2 damla susam yağı alın ve küçük...
  4. Hamileyim sürekli burnum kanıyor ne yapmalıyım?

Hamileyim sürekli burnum kanıyor ne yapmalıyım?

hamilelikte burun kanaması nedenleri,hamileilkte burun kanaması neden olur,hamilelikte burnu kanayanlar,hamilelikte burun kanaması tedavisi hakkında bilgiler Burunda dolgunluk , sık sık burun kanaması ile birlikte olmak üzere gebelikte en genel şikayetlerden biridir. GEBELİKTE NEDEN BURUN KANAR Gebelik sırasında artan ostrojen ve progestron hormonlarının burnun iç dokusunda kan akımını...
  5. Hamileyim burnum kanıyor nedeni nedir?

Hamileyim burnum kanıyor nedeni nedir?

Gebelikte burun içerisinde ödem (şişme) ve kan hacminde artışa bağlı olarak burun kanamalarında artış görülür. Bazı hamilelerde gebelik boyunca bir iki ayarayla tekrarlayan bir durumken, bazı hamilelerde sürekli tekrarlayacak kadar ciddi olabilir. Özellikle bu kadar sık tekrarlayan kanamalar da gebelik dışında ek faktörler de rol oynuyor olabilir, bu nedenle mutlaka kulak burun boğaz uzmanına...

Sayfayı Paylaş