gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda çanta almıştım anlamı varmıdır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda bir çantacıya gidiyorum ve onlarca çeşit çanta görüyorum ama en güzelini bana göre satın alıyorum.Acaba bir tabiri var mı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada çanta görmek yakında bir yolculuga çıkacağınıza işarettir.Çantasına para koyduğunu görmek, banka hesabının çogalacağına işaret eder.
    Eğer rüyada çanta almak için belli bir para verdiğinizi görürseniz bir iş için yatırmış olduğunuz paranın size bolluk ile geri geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyamda çanta almıştım anlamı varmıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Etek Giymenin anlamı

Rüyada Etek Giymenin anlamı

Rüyada Etek Giymenin anlamı Rüyada Etek Giymenin açıklaması Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere rüyada etek görmenin tabirini sunmultuk, şimdi ise rüyada etek giymenin tabirine yer veriyoruz ve rüyasında etek giydiğini görenleri bu sayfamıza davet ediyoruz. Bir kadın rüyada bir etek giydiğini görürse, eşinden sevgi ve ilgi görür, hamile ise bir kız çocuğu doğurur. Rüyada erkeğin...
  2. Kış çayı tarifi varmı sitenizde ?

Kış çayı tarifi varmı sitenizde ?

Malum havalar soğudu ve aksırıklar tıksırıklar, hapşurmalar, burun tıkanıklıkları ve akmaları da başladı. Çalıştığımız için daha çabuk hasta oluyoruz. Sizden ricam bana kış çayı tarifi vermeniz. Hani şu bol vitaminli, hastalıkalra karşı koruyucu özelliği olan..
  3. rüya görme çayı???

rüya görme çayı???

mrb arkadaşlar istediğimz rüyayı gösteren bi çay varmş arkadaşlarm işe yaradığını söylüyo ama ben tam ikna olamadm aslında mantklı gibi duruyo ama:):) bi fikrinizi almak istedm ne dersinz denemeye değer mi mümkün mü böyle bişy gerçekten?:) linkini koyuyorm vaktiniz olrsa bakarsnz keyifli günlerr:) DreamHerbal Rüya Çayı GittiGidiyor'da 72157284
  4. kırgınlık anlatan mesajlarınız varmı

kırgınlık anlatan mesajlarınız varmı

Belki garip gelebilir bu istek ama malum herşeyi mesajla halleden bir nesiliz biz. Arkadaşıma acayip kırıldım ama küsmedim.Ona atabileceğim , kırgınlığımı anlayabileceği mesajlar istiyorum varsa...
  5. rüyada at görmenin bir anlamı varmıdır

rüyada at görmenin bir anlamı varmıdır

Merhaba, rüyamda ata biniyordum, sadece bu kadarını hatırlıyorum ve çok mutluydum.Acaba bir anlamı varmı?

Sayfayı Paylaş