gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda çocuğumu kaybediyordum nasıl yorumlanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün gece rüyamda felaket korktum hala elim ayağım titriyor :( Rüyamda oğlumu kaybediyordum Allahım nasıl bir rüyaydı gerçek gibi, çok fena ağlıyor ve sürekli oğlumu arıyordum.Bu rüya nasıl yorumlanmalı acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada çocugunu kaybeden kadını görmek, ferahlığa, sevince ve yüceliğe işaret eden bir mahzunluktur. Bazen bu rüya evlad ve annenin kaybolmasına isarettir.Rüyada çocuğunu kaybetmek, çocuğunu kaybeden kadını görmek, ferahlığa, sevince ve yüceliğe tabir edilir.

rüyamda çocuğumu kaybediyordum nasıl yorumlanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Çocuğunu Öldürmek

Rüyada Çocuğunu Öldürmek

Rüyada Çocuğunu Öldürmek - Rüyada Çocuğunu Öldürmek ne anlama geliyor ya lütfen tabirini verin bana :S Çok etkilendim, rüyamda çocuğumu öldürüyordum ya Allah korusun :S
  2. Kahve Falında Sincap Görmek Nasıl Yorumlanır ?

Kahve Falında Sincap Görmek Nasıl Yorumlanır ?

Bu konu; kahve falında sincap görmek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili kahve ve fal sever meleklerimiz, bir önce ki konumuzda sizlere fal bakarken nal şekli görmenin nasıl yorumlanabileceği konusunda bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise kahve falında sincap görmek nasıl yorumlanıyormuş hep birlikte öğreniyoruz... Kahve Falında Sincap Görmek; Hayatta yapacağı işlerde çok çabuk...
  3. Kahve Falında Şahin Görmek Nasıl Yorumlanır ?

Kahve Falında Şahin Görmek Nasıl Yorumlanır ?

Bu konu; kahve falında şahin görmek nasıl yorumlanır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili kahve seven ve fal baktıran meleklerimiz, sayın misafirlerimiz, bir önce ki sayfamızda sizlerle paylaştığımız kahve falında sincap görmek konumuzun ardından bu sayfamızda da kahve falında şahin görmek bakın ne anlama geliyormuş ... Kahve Falında Şahin Görmek Acımasız ve nankör karakterde bir...
  4. rüyada ağlamak nasıl yorumlanır

rüyada ağlamak nasıl yorumlanır

Annem rüyada ağlamayı sevinmek olarak yorumladı ama ben ne görsem annem güzel yorumluyor. Ama ben size de sormak istiyorum. Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak ne demek ?
  5. Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

Kan Tahlili Nasıl Yorumlanır?

kan tahlili,kan tahlili neden yapılır,kan tahlili nasıl yorumlanır,kan tahlili sonuçları,kan tahlili nasıl yapılır, Kan tahlil sonuçları, uygun koşullar ve süreçte verilen tahlillerde en doğru şekilde yorumlanır. Bu konuda Tahlil Yaptırmadan Önce Uymanız gereken Altı Altın Kural size yol gösterici olacaktır. Lütfen bu altı kuralı uygulamaya dikkat edin. Temel kan tahlilinde...

Sayfayı Paylaş