gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda çok fena ağlıyor ve bağırıyordum :/

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar rüyamda hüngür hüngür ağlıyor ve bağırıyordum ne demek bu rüya acaba? Çok etkilenmişim yorumlarmısınız lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada ağlayıp bağırmak, iki şekilde tabir olunur. Eğer günahların affedilmesi için ağlanıyorsa bu iyiye ve feraha işarettir. Ancak bir olaydan dolayı ağlanıyorsa bu gereçek hayatta da ağlamaya işarettir.
    Çoğu kez rüyada ağlamak tersi ile tabir olunur. Yani rüyanızda ağladıysanız normal hayatınızda sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ereceksiniz demektir...

rüyamda çok fena ağlıyor ve bağırıyordum :/ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok fena!!!

çok fena!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Güneş Çok Fena Patladı!

Güneş Çok Fena Patladı!

Güneş patlaması, patlama anı, patlama sırasında yaşananlar, konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Güneş patlaması anı ve gerçekleşme zamanı hakkında ki bilgiler yazımızda melekler. ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) önceki gün Güneş yüzeyinin neredeyse yarısını etkileyen dev bir patlama kaydetti TSİ 08.41’de gerçekleşen patlamanın M-2 (orta şiddette) olduğu...
  3. Hande Yener ve İzel Çok Fena Kapıştı !

Hande Yener ve İzel Çok Fena Kapıştı !

hande yener haberleri izel haberleri Sevgili melekler, sanat dünyasının parlak ışıkları altında bildiğimiz bilmediğimiz pek çok gerginliklere sahne oluyor. Son yaşanan gerginlik Hande Yener ve İzel arasında gerçekleşti. İki ünlü sanatçı twitter üzerinden kapıştı. Hande Yener, İzel haberleri, haberin detayları şöyle... İzel, bir dönem ilişki yaşadığı Sinan Akçıl’la yakınlığıyla da...
  4. hamileyim ve çok fena şişkinliğim gazım var :(

hamileyim ve çok fena şişkinliğim gazım var :(

Merhaba , taze gebelerdenim.Henüz 12 haftalık ancak acayip derecede gazım var.Midem def gibi gergin.Benim durumumda olan varmı, ne yapmam lazım :(

Sayfayı Paylaş