gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda ekmek yiyordum acaba ne demek?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sık sık rüya görürüm ama bu rüya aklımda kalmış.Rüyamda ekmek yiyordum. Acaba bu rüyanın anlamı nedir?Tabir edebilirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir kişi Rüyasında ekmek görmüş ise bu rüya için şöyle yorumlar yapılmıştır. Beyaz ekmek, kolaylıkla gelen ve hazmı kolay olan rızka ve bol geçime tabir edilir.Ayrıca Siyah ekmek, yaşayış ve geçimde darlığa yorumlanır. Acı ekmek, güçlükle geçinmektir.Ekmek eğer bal ve şeker gibi tatlı olursa, piyasanın pahalılığına delalet ediyor.

rüyamda ekmek yiyordum acaba ne demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LAN - Ne demek acaba ? LAN

LAN - Ne demek acaba ? LAN

lan ne demek ulan ne demek lan demektir nedemek kelimesinin anlamı " LAN " NE DEMEKTİR? Sevgili Meleklerim; Türkçemizin en çok kullanılan fakat hakkında en az yazı yazılmış, en az izahata girişilmiş kelimesidir. Hiç merak ettinizmi ağzımızdan eksik olmayan LAN kelime acaba nerden gelmekte ve nedemektir ?? Oğulan > oğlan > ulan > lan Temelde bir hitap...
  2. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
  3. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?
  4. rüyada ölmüş birini canlı görmek ne demek acaba

rüyada ölmüş birini canlı görmek ne demek acaba

Rüyamda babaannemi gördüm ölmemişti.Beraber bir yerler gittik onunla gezdik, ben çok iyiyim diyip duruyordu, çok tuhaf oldum, hele uyanınca :( Acaba bu rüya nasıl yorumlanmalı ?
  5. Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek görmek helal rızık ve bol kazanç elde etmeye, ayrıca rüyayı gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Rüyada yarım ekmek görmek, eğer ekmeği yemek istediği halde yiyemediğini gören kimsenin eceli yaklaşmıştır. Ekmek yemek büyük mükafat ve kazanç elde etmeye işaret eder. Bilinen bir yerde yarım ekmek bulup bunu eline alanın ömrünün yarısı geçmiştir. Birçok ekmeği olduğu halde...

Sayfayı Paylaş