gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda elimde bir sürü anahtar vardı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Rüyamda elimde bir sürü anahtar vardı ve önümde de bir kapı. Düşünüp durdum hangi anahtar bu kapının diye. Ama anahtarlar ışıl ışıldı..:)

Rüyamda elimde bir sürü anahtar vardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Elde Var Bir

Yaşar - Elde Var Bir

ELDE VAR BİR ayrılırken var ya yüzüne bakamıyorum demesi cok zor ya elveda diyemiyorum aslında olur diye gözyasım yağmur diye yagmur durur diye git dedim ama yağdı ya aklında kalır diye icinde durur diye birgun vurur diye bekledim ne garip nerde basladı nerde bittik ikimiz bir muharip bin savastı sevgimiz ne garip nerde basldı nerde bitti sözümüz ateş söndü yerde kaldı külümüz ayrılırken...
  2. Bulutsuzluk Özlemi bir sürü kısı...

Bulutsuzluk Özlemi bir sürü kısı...

bir sürü kısı... sanki bir uykuda... korkunç bir uğultu vardı, uyutucu, uyutucu. oturmuşlar kalkmıyorlar, her zaman bile bile. hep aynı şekilde, hep aynı hep ayni. lağara lügara lağara lügara lağara sigara sigara çay sigara. lağara lügara lağara lügara lağara sigara sigara çay sigara. bense bak, kaçacam buradan birazdan. bense bak, kaçacam buradan birazdan. bilmeyi istemeden,...
  3. Karışık bir sürü ifade

Karışık bir sürü ifade

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bir sürü Karısık avatar...

bir sürü Karısık avatar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Eller Var...

Eller Var...

Eller var. Karıştırıcıdır. Her şeyi karıştırır. Münasebetsiz ellerdir bu eller. Olur olmaz yere sokulur. Girmemesi gereken yerlere girer. Karıştırıcı eller, pislikten kurtulmaz. Çünkü karıştırma aşkı her şeyi kapsadığı için, bunlar arasına pislik de girer. Bu tür eller bulaştığı pisliğin faturasını kendi karıştırıcılığına kesmez. "Oralarda ne arıyordun?" diyene, "Öyle her...

Sayfayı Paylaş