gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda kağıt paralar gördüm yorumlarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüya gibiydi diyecem ama zaten rüyaydı :D Rüyamda kağıt paralar gördüm, o kadar çokt ki ne anlama gelir bu rüya acaba ?

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    şu günlerde küçük sıkıntılar görebilirsin ama bu fazla uzun sürmeyecek her şey yakında düzelcek hiç merak etme

rüyamda kağıt paralar gördüm yorumlarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen rüyamı yorumlarmısınız

Lütfen rüyamı yorumlarmısınız

arkadaşlar merhaba; dün gece çok ilginç bir rüya gördüm hayırdır inşallah. gece uyumadan mutlaka dualarımı eder öyle uyurum. gece rüyamada bir akrabamızın doğum yaptığını gördüm. Kadın hamileymiş ve evinde kız kardeşi ona ebelik yapıyor tam doğum yaparken içeri giriyorum ve bebeğin ağlamasını duyuyorum ebelik yapan kadın bebeğin göbek bağını kesiyor ve bak bebeğimiz doğdu diyor. Ama bebek...
  2. Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan'ı gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan'ı gördüm yorumlarmısınız

Ay ben bu gece rüyamda başbakanımızı yani Recep Tayyip Erdoğan'ı gördüm, çok heyecanlandım, birlikte biryerlere gittik ama fazlasını hatırlamıyorum ne anlama gelir acaba ?
  3. Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi kovalıyordum.Normalde zaten kedi sevmem,rüyamda da kovalıyordum.Acaba ne anlama geliyor, yorumlarmısınız?
  4. Rüyamda Başbakanımızı gördüm yorumlarmısınız?

Rüyamda Başbakanımızı gördüm yorumlarmısınız?

Ayyy inanılmazdı çok şaşırdım.Rüyamda Başbakanımız Recep Tayyip Bey tam karşımdaydı.Birlikte bir yerlere gittik hatırlamıyorum şimdi :D Acaba nasıl yorumlanır bu rüya ?
  5. RÜYAMI YORUMLARMISINIZ

RÜYAMI YORUMLARMISINIZ

KANDİLDEN 1 GÜN ÖNCE GECE RÜYAMDA BİR KIZ BEBEĞİ VARDI BENİM DEĞİLDİ BU BEBEK AMA BEN BAKIYORDUM. SONRA DOĞUM YAPTIM BÜYÜK BİR ERKEK BEBEĞİ. NASIL OLUR DİYORUM İÇİMDEN HAMİLE DEĞİLDİM DİYE SORGULUYORUM. BEBEK O KADAR BÜYÜK Kİ YENİDOĞAN BEBEĞE BENZEMİYOR. ELTİM VAR (ŞUANDA HAMİLE) YAŞAMAZ BU BEBEK DER GİBİ Bİ İŞARET YAPIYOR. DOKTOR ÇAĞIRIYORUZ EVE. DOKTOR ÇOK SAĞLIKLI BİR BEBEK DİYOR. BENDE NE...

Sayfayı Paylaş