gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Büyükler hep rüyada kan görünce rüyanın bozulacağını söylerler. Bu doğru mu?Gerçekten rüyada kan görünce o rüya yorumlanmazmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada kan görürsen rüyayı bozar derdi anneannem. Rüyalarda bir yeriniz kanarsa, acı hissederseniz rüyanız bozulurmuş. Bende merak edip bir araştırma ihtiyacı duydum ve rüyada kan görmenin anlamını şöyle yorumlamış islam alimleri...
    Rüyada kan görmek hayra yorulmazmış. Haram mala yad rüya sahibinin işlediği günaha işaretmiş... Eğer kan size ait değilde başkasından size bulaşmış ise haram mal çıkar anlamındaymış.

rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Rüyanda Görsen İnanma

Duman - Rüyanda Görsen İnanma

arkadaş sen bu değilsin görünüş sadece giysin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değildin bilinen sadece ismin arkadaş niye değiştin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değilsin yaşayan sadece fikrin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma sana boynumuzu eğeriz sanma hakkımızı gelir...
  2. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  3. Rüya - Kan & Ölüm

Rüya - Kan & Ölüm

rüyada kan bulaşması rüyada üstüne kan bulaşması Merhaba arkadaslar Rüyalar ile ilgilenen var mi aranizda bilemiyorum.. Fakat son zamanlarda çok kötü bir rüya görüyorum ve yasantimi etkilenmesine engel olamiyorum.. Haftalardir her uykuya daldigimda "az tanidigim/sadece ismini bildigim" 19 - 20 yaslarinda bir genci kanlar içinde bizim isyerinin kapisinda görüyorum.. Ne...
  4. çocuklarımı hep rüyamda gördüm

çocuklarımı hep rüyamda gördüm

rüyamda çocuklarımı gördüm birinci kızımda inci gördüm kızın olcak dediler dogru çıktı ikinci kızımda rüyamda beşigin içinde bebek var alıyo eşim bunun adı elif olucak diyo bende tamam diyom sonra elif dogdu 3,cü oglumda kapı çalıyo rüyamda iki tane çocuk birimiz senin oglun olucaz seç birimizi diyo biri esmer biri sarışın ben sarışını seçiyom ve oglum oldu ve sapsarı kaşlarına kadar sarı adım...
  5. Rüyamda Yangın Gördüm...

Rüyamda Yangın Gördüm...

Bu gece rüyamda lisede okuduğum okulumun yandığını gördüm.Çok üzüldüm.Binanın camlarından alevler çıkıyordu bide bina kararmaya başlamıştı.Netten baktım ama yangın görmek zenginlik demekmiş sizin yorumlarınız nasıl yardımcı olurmusunuz meleklerim:hey:

Sayfayı Paylaş