gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Birinin Rüyasında Kara yılan görmesi ne demek bu rüyanın tabiri nedir kısaca açıklıyoruz.
    Rüyada yılan görmek her türlü düşman demektir.Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir.Ayrıca Ebu Sait El-Vaiz’e göre, karayılanı görmek mal edinmeye; su yılanı görmek, hatırı sayılan biriyle arkadaşlığa; ejderha görmek, kuvvetinin ve kudretinin artmasına işaret ediyor.

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir rüya gördüm...çocuktum

bir rüya gördüm...çocuktum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir rüya gördüm içinde....

Bir rüya gördüm içinde....

bir rüya gördüm içinde sen Bir rüya gördüm ... devamını siz getirin bitanem
  3. Rüyamda abdest aldığımı gördüm hayırdır inşaallah :S

Rüyamda abdest aldığımı gördüm hayırdır inşaallah :S

Selamlar arkadaşlar, dün gece rüyamda abdest alıyordum. Abdestimi aldım ve o anda uyandım. Uyandığımda titriyordum, çok etkilendim. Acaba ne demek oluyor bu rüya, yorumu var mıdır ?
  4. rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

Ya dün gece rüyamda ölmüş fare gördüm çok fenaydı nerdeyse kusacaktım , uyandığımda hala midem bulanıyordu:S Ne anlama geliyor bu rüya şimdi?
  5. rüyamda kara kedi gördüm :S

rüyamda kara kedi gördüm :S

Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?

Sayfayı Paylaş