gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda kara kedi gördüm :S

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kocaman bir kara kedi gördüm rüyamda.Kara kediye pek iyi demezler ama rüyada ne demek onu da bilmiyorum.Yorumlarmısınız ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada kara kedi görmek güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğuna delalet eder.Rüyada görülen Siyah kedi, sebebini bilmediğiniz bu belirsiz tehlikenin sizde korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini gösterir.

rüyamda kara kedi gördüm :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyamda kara kedi gördüm çok kötüydü

rüyamda kara kedi gördüm çok kötüydü

Kızlar rüyamda kara kedi gördüm ve çok korktum.Kara kedi için hiç iyi demezler ama siz nasıl yorumlarsınız?
  2. Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi kovalıyordum.Normalde zaten kedi sevmem,rüyamda da kovalıyordum.Acaba ne anlama geliyor, yorumlarmısınız?
  3. Rüyamda kara kedileri kovalıyordum lütfen tabir edin..

Rüyamda kara kedileri kovalıyordum lütfen tabir edin..

Arkadaşlar çok garip bir rüya gördüm.Rüyemde kara kedileri kovalıyordum.Normalde kediden de korkarım yani, bunun bir anlamı varmı acaba?
  4. rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

rüyamda ölmüş fare gördüm iğrençti :S

Ya dün gece rüyamda ölmüş fare gördüm çok fenaydı nerdeyse kusacaktım , uyandığımda hala midem bulanıyordu:S Ne anlama geliyor bu rüya şimdi?
  5. Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

Sayfayı Paylaş