gebe
  1. *AyşegüL*

*AyşegüL* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    28

Rüyamda Kelime-i Tevhid okumak?

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında *AyşegüL* tarafından paylaşıldı.

şuan 7 haftalık hamileyim ve rüyamda yanımda bir adam var ve elinde bir tablo üzerinde altın renkli yazılılarla arapça bişiler yazıyor. Adam okuyamıyor dönüp adama " Lâ ilâhe illallah Muhammeden Resûlullah " yazıyor diyorum. Bunun anlamı nedir? Birde boynuzları kocaman bir koç gördüm üzerime geliyordu boynuzlarından tuttum imdaaat diye bağırmaya başladım..

Rüyamda Kelime-i Tevhid okumak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin başında kelime-i şahadet!

Bebeğin başında kelime-i şahadet!

Sudan'da yeni doğan bir bebeğin başında Kelime-i Şehadetin yazılı olması doktorları şaşırttı. Sudan"da bir hastahanede dünyaya gelen bebeğin başının üst tarafında "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresinin yazılı olması doktorları şaşırttı. Doğumu gerçekleştiren Sudanlı doktor Muntesir el-Akbar gazetesine yaptığı açıklamada, hayatında ilk kez böyle doğum ile...
  2. Kelime-i Tevhid-in anlamı nedir?

Kelime-i Tevhid-in anlamı nedir?

Kelime-i Tevhid-in anlamı nedir? bana yazı olarak verir misiniz lütfen.
  3. Kelime-i Tevhid cümlesi nedir?

Kelime-i Tevhid cümlesi nedir?

Kelime-i Tevhid cümlesi nedir? ne anlama gelmektedir bana yardım edin meleklerim lütfen. Tşk.
  4. Rüyada Fil Suresini Okumak

Rüyada Fil Suresini Okumak

Rüyada Fil Suresini Okumak neye işaret eder? lütfen rüyamı yorumlayın kızlar!
  5. Kelime-i Tevhid ve Anlamı hakkında bilgi verin

Kelime-i Tevhid ve Anlamı hakkında bilgi verin

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı ve neşeli bir gün diliyorum ve sizden de aranızda dini konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa Kelime-i Tevhid ve Anlamı hakkında bilgi istiyorum.

Sayfayı Paylaş