gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda kocaman bir yılan öldürdüm ne anlama geliyor

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, ne olur benim rüyamı da yorumların. Ben rüyamda kocaman bir yılanı öldürdüm. Nasıl cesaret ettim bilemiyorum rüya işte ama öldürdüm. Gerisini de hatırlamıyorum. Acaba ne demek bu rüya ? :S

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım yılan görmek farklı şekillerde yorumlanır bunlar azılı düşman seni çekemeyen bir kimse üç harfliler ve en önemlileri nefis ve şeytan sen bunlardan kurtulmuşsun korkulcak bişi yok düşmana galip gelmişsin

Rüyamda kocaman bir yılan öldürdüm ne anlama geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Geliyor ?

rüyada yılan rüyada yılan görmek Kimimiz rüyalarımızı net bir şekilde hatırlar anlatabiliriz. Kimimiz de hiç rüya görmediğimizden yakınırız. Oysa her insan rüya görür ama herkes rüyasını hatırlayamaz. Rüya tabirleri bölümümüzde bu kez rüyada yılan görmek ne anlama geldiği konusunda bilgi vereceğiz sizler.. :) Yılan görmek düşmandır. Ama nasıl düşman? İnsanın en büyük düşmanı nefistir....
  2. Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmenin Tabiri Nedir Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler ve sayın mifarlerimiz daha önce sizlerle rüyada ölmüş birini iyi görmenin tabiri ile ilgili bilgiler paylaşmıştık. Bu kez tam tersi bir rüya, Rüyada Ölmüş Birini Sinirli Görmek Ne Anlama Gelir tabirini yazıyoruz sizler.. Rüyada Ölmüş birini Sinirli görmek akılsız ve...
  3. Rüyada Ölmüş Birini Tekrar Öldürmek ne anlama geliyor buyrun öğrenelim

Rüyada Ölmüş Birini Tekrar Öldürmek ne anlama geliyor buyrun öğrenelim

Rüyada Ölmüş Birinin Tekrar Öldüğünü Görmek Rüyada Ölmüş Birinin Öldüğünü Görmek Daha önce rüyada ölmüş biri hapiste görmek ne anlama geliyor diye rüya tabiri sunmuştuk. Şimdi de rüyada ölmüş birinin öldüğünü görmek ne anlama geliyor diyen arkadaşlarımız için, rüyada ölmüş birinin tekrar öldüğünü görmek tabirini sunuyoruz Melek'ler. Rüyada ölüm olayının görülmesi; yolculukla veya...
  4. rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

rüyada yılan görmenin anlamı nedir ?

Bu konu rüyada yılan görmek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Deniz, eşim geçen gece rüyasında koca bir yılanla uğraştığını söyledi yalnız yılan zehirsizmiş ve birşey yapamamış. Herhalde iyi bir yorumu vardır :)
  5. İslami rüya yorumu rüyada yılan görmek

İslami rüya yorumu rüyada yılan görmek

RÜYADA YILAN: Rüyada yılan görmek hilekar ve düzenbaz bir düşmanla tabir edilir. Evinde yılan görmek düşmanın evde olduğuna, dışarıda yılan görmek düşmanın dışarıda olduğuna tabir edilip, yorumlanır. İslami Tabirleri: Yılan rüyası; hile düşünen ve sinsi düşmana, hile yapan hadsiz bir kimseye delalet eder. Rüyada yılan İslami tabiri ile şöyle simgelenir. Yılanı boğmak, ezmek ve ona galip...

Sayfayı Paylaş