gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyamda leğen gördüm nasıl yorumlamalıyım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, ben kolay kolay rüya görmem, ya da hatırlamam. Ama dün gece rüyamda leğen gördüm çok eminim.Bir anlam da veremedim tabi bir anlamı varsa :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bazılarına göre; rüyada leğen görmek evlilikle yorumlanır. Leğende ellerini yıkadığını görmek, genç biri ile tanışarak hissi bir ilişki kuracağına delalet eder. Leğende ellerini yıkadığını gören, evlenir.Rüyada kalaylanmış parlak bir leğen görmek, genç kızlar ve bekâr erkekler için evlenmeye delâlet eder.
    Rüyada altından bir leğen görmek, gücünün yetmeyeceği kadar kendisinden para isteyen güzel bir kadına delâlet eder.Billurdan leğen görmek, rüya sahibinin kendisinden pek hoşlanacağı, hür bir kadına
    işarettir.

Rüyamda leğen gördüm nasıl yorumlamalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leğen

Leğen

Kadına, rızka, yüceliğe, makam ve rütbeye, dünyalığa ve kişiyi kötülükten alıkoyan eşe delalet eder.Rüyasında leğen gören bir kimse, izdivaç eder. Rüyada leğen, evlilik demektir. Temiz bir leğene su doluyorsa kişi istediği gibi bir iş sahibi olabilir.Rüyada legen görmek, hizmetçi kiz ve erkek usakla tabir olunur. Rüyasinda legen kullandigini görmek, bir hizmetçi kizla iliskisi olduguna...
  2. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  3. rüya gördüm uçağa binmiştim

rüya gördüm uçağa binmiştim

Rüyamda uçağa bindiğimi gördüm, normalde hiç binmemiştim, çok garip bir duygu uçmak :D İyi birşey mi bu rüya şimdi :D
  4. Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi kovalıyordum.Normalde zaten kedi sevmem,rüyamda da kovalıyordum.Acaba ne anlama geliyor, yorumlarmısınız?
  5. rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

Selam.Büyükler hep rüyada kan görünce rüyanın bozulacağını söylerler. Bu doğru mu?Gerçekten rüyada kan görünce o rüya yorumlanmazmı?

Sayfayı Paylaş