gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm bide rüyamda kimse ağlamıyordu bi tek ben ağlıyordum bunu yorumlarsanız çok sewinirim şimdiden teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz...
    Rüya Tabiri

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyamda ev gördüm ne demek

Rüyamda ev gördüm ne demek

Bakınız; Bina, Ev Taşımak.Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir. Hayatı boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacak demektir. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Karanlık ve pis ev sıkıntı anlamındadır. Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin haberidir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu görmek...
  2. Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Rüyamda memleketimi gördüm, normalde kıraç bir bölgedir bizim oralar. Ama rüyamda çevreye hakim bir tepeden memleketime bakıyorum ve her yer yemyeşil, kocaman ağaçlar, ortasından da kocaman bir nehir yavaş yavaş akıyor, hatta nehrin içinde küçük adacıklar var, etrafta kuşlar uçuşuyor. Rüyamda diyorum Allah'ım ne güzel olmuş benim memleketim. O rüyayı gördükten sonra ertesi gün haber aldım ki...
  3. rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

kızlar nası bi bilince sahibim bilmiyorum ama ben gene rüya gördüm ve internette tam açıklaması yok.ben babaanneme çok düşkünümdür o baktı büyüttü her şey bi yana o bi yanadır.grip olmuştu öksürüğü var boğazı ağrıyodu sanırım bunu çok içerlemişim ben.rüyamda evimizde koltukta oturur vaziyette duruyodu ama kolunda serum vardı inme inmiş yüzüm ondan geriliyodu doktor bilememiş diyodu...
  4. gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

Arkadaşlar geçen gece rüyamda ölmüş babaannemi ve dedemi gördüm.Tövbe tövbe birimizi çağırıyor olmasınlar :S Allah korusun :S
  5. Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada baba görmek, eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, bazı tabircilere göre rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyada baba görmek, İslami rüya tabirlerine göre anlamı ve manası, arzu ve maksadının gerçekleşeceğine, gönlünde geçirdiği hayırlı duaların gerçekleşmesine işarettir. Rüyada baba olmak, baba olduğunu gören kimse rızka nail olur evlat...

Sayfayı Paylaş