gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda ölmüş babamla sohbet ediyordum :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün gece garip bir rüya gördüm.Yakın bir tarihte ölen babamı gördüm.Gayet iyi görünüyordu ve epeyce sohbet ettik onunla.Acaba bir anlamı varmı bu rüyanın ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada ölmüş bir kişiyi görmek hayırlıdır. Rüyanızda ölü bir kişi ile konuştuysanız, bu derin mesajlar içerir. Konuştuğunuz şey her ne ise bu gerçekleşir.
    BUnun yanında rüyada ölmüş babayı görmek ve onunla konuşmak, gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babaınızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder.

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Genel de rüyada ölmüş birini görmek yaşayan birinden haber alıp onunla karşılaşmaya yorumlanır. Ölmüş birini rüyada gördüğünüz zaman gören kişiden hayır ve dua beklediği de söylenir.

rüyamda ölmüş babamla sohbet ediyordum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya - Kan & Ölüm

Rüya - Kan & Ölüm

rüyada kan bulaşması rüyada üstüne kan bulaşması Merhaba arkadaslar Rüyalar ile ilgilenen var mi aranizda bilemiyorum.. Fakat son zamanlarda çok kötü bir rüya görüyorum ve yasantimi etkilenmesine engel olamiyorum.. Haftalardir her uykuya daldigimda "az tanidigim/sadece ismini bildigim" 19 - 20 yaslarinda bir genci kanlar içinde bizim isyerinin kapisinda görüyorum.. Ne...
  2. Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum

Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum

Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum Bulutlar dokunsan ağlayacak. Güneş yavaş yavaş elini eteğini çekiyor gündüzden, birşeylere kızmışçasına kızarıp yok oluyor ufukta alaca parlak ihtişamıyla…Hangi burçtan olduğu bilinmeyen ay doğuyor işte. Ve başlıyor çöken karanlıkla süzülüp gelen bir hüzn-ü gece… Güneşin batışı, ayın doğuşu hep aynı… Bir ben farklıyım bu gece… Notası olmayan...
  3. rüyada anne babanın boşanması

rüyada anne babanın boşanması

rüyada anne babanın boşanması gerçek olur mu ama rüyamda tam olarak boşanmamıştı
  4. rüyada anne babanın boşandığını görmek

rüyada anne babanın boşandığını görmek

rüyada anne babanın boşandığını görmek rüyada anne babanın boşanması Rüyasında annesi ve babasının boşandığını, boşanacak oalcağını gören üyelerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda, rüyada anne babanın boşandığını görmenin tabirini paylaşıyoruz Melek'ler. Bekarın eşini boşaması bulunduğu durumu terk etmesine, evli birinin eşini boşaması geçim sıkıntısına, geçerli bir sebeple...
  5. Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada baba görmek, eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, bazı tabircilere göre rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyada baba görmek, İslami rüya tabirlerine göre anlamı ve manası, arzu ve maksadının gerçekleşeceğine, gönlünde geçirdiği hayırlı duaların gerçekleşmesine işarettir. Rüyada baba olmak, baba olduğunu gören kimse rızka nail olur evlat...

Sayfayı Paylaş