gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rüyamda Peygamber Efendimizi(S.A.V) Gördüm

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hz Muhammed efendimizi rüyada görmek, rüyada peygamber görmek, rüyamda peygamberimizi gördüm Daha önceleride birkaç defa rüyamda peygamber efendimizi görmüşlüğüm oldu. Bu konuda Rabbime ne kadar şükür etsem yine de azdır diye düşünüyorum. İki gün evvel tekrar efendimiz H.z Muhammed (s.a.v) i rüyamda gördüm. Evimize geliyordu ve soframıza oturup birlikte yemek yiyorduk. Daha önce gördüklerimde ise birinde sakallı şerifini elimde tutuyordum birinde ise babamın ölümünden kısa bir süre sonra sanırsam 15 gün kadar gibi zamandı. Rahmetli, efendimiz yine değerli bir şahsiyet ama onun kim olduğunu hatırlayamıyorum. En önde peygamberimiz arkasında da biz oturmuş babam için şefaatte bulunuyordu. Hepimiz ellerimizi açmış efendimize eşlik ediyorduk.
    Son gördüğüm rüyada beni bir hayli etkiledi. Allah'ın resulu evimize hatta soframıza kadar gelip bizimle birlikte sohbet etti ve yemek yedi. Uyandığım da Rabbime şükür ettim. İnternetten biraz araştırma yaptığımda kim peygamber efendimizi rüyasın da görürse onun aslını gördüğünü yazıyor. Çünkü şeytan bir tek efendimizin kılğına giremezmiş. Daha detaylı bilgilere erişerek benim gibi eğer rüyasın da peygamber efendimiz(s.a.v) i gören varsa ve bunun ne anlama geldiğini merak ediyorsa edindiğim rüya tabiri bilgilerini sizler için paylaşıyorum. Allah hepimizin pemgamber efendimizin(s.a.v) şefaatine nail olan kullardan eylesin(Amin)

SadmiN ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ne mutlu sana Mawim, ben de o mutlu insanlardan biriyim Elhamdülillah. Yıllar önce Mübarek'i ben de rüyamda gördüm, yüzünü göremedim, ancak arkasından kuvvetli bir ışık tüm vücudunu çevreliyordu. Bembeyaz bir elbise içindeydi. Geçmiş gün, birlikte bir yerlere gittik hatırlamıyorum. Sonra ben tabi inanamıyorum, nasıl olur da Peygamber Efendimizi görürüm, ben kimim ki diye düşünürken, Mübarek yavaşşa bana sırtını dönüyor ve iki kaburga kemiğinin arasındaki Peygamberlik mührünü gösteriyor. O an ki mutluluğumun tarifi imkansız. Bir de asla unutmadığım ve unutmayacağım mükemmel bir kokuya sahip olması. Öyle ki uyandıktan sonra dahi uzun süre o muazzam koku burnumdan gitmemişti. Allah (C.C) cümlemizi affetsin, O'na layık kullardan olabilmeyi ve mükafatlandırılabilmeyi nasip etsin...

MaWiM ve SadmiN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şükür ne mutlu inan tüylerim diken diken oldu gördüğün rüyayı okurken... Allah isteyen herkese nasip etsin. Çok güzel ve özel bir rüya görmüşsün cnm hayırlara vesile olur inşallah.

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Mawişim amin, hepimiz için hayırlar getirsin inşaallah..:)

MaWiM bunu beğendi.
Rüyamda Peygamber Efendimizi(S.A.V) Gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peygamber Efendimiz(S.A.V)'in Evi..!!

Peygamber Efendimiz(S.A.V)'in Evi..!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Peygamber efendimiz (s.a.v) buyurdu ki

Peygamber efendimiz (s.a.v) buyurdu ki

peygamber efendimizin resimli hadisleri ''Ne dersiniz?Birinizin kapısının önünde bir ırmak olsa da, O kimse her gün bu ırmakta beş defa yıkansa,kirinden bir şey kalır mı?'' Sahabiler: O kimsenin kirinden hiçbir şey kalmaz,dediler. Rasulü Ekrem: ''Beş vakit namaz işte bunun gibidir. Allah,beş vakit namazla günahları silip yok eder.''buyurdu....
  3. peygamber efendimiz (s.a.v )'in kabri

peygamber efendimiz (s.a.v )'in kabri

peygamber efendimizin mezarı video peygamberimizin kabrinin bulunduğu şehir peygamber efendimizin kabri video peygamberimizin mezarı hz muhammed in kabrinin bulunduğu şehir İnternet üzerinde peygamber efendimizin kabrinin resmi diye dolanan resimlerin hepsi sahtedir. Böyle resimlere inanmayın. Efendimizin kabrinin hertarafı kapalıdır, kapısı penceresi yoktur. Etrafı duvarlarla çevrilidir ve...
  4. Peygamber Efendimizden (S.A.V) Dualar

Peygamber Efendimizden (S.A.V) Dualar

bu konu peygamber efendimizden (s.a.v) dualara yer vermektedir. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) in çok sık ettiği duaları merak ediyorsanız sizlere gerekli dini bilgileri sunuyoruz. Herkesin hakkında hayırlı olan dualarının kabul olması dileklerimizle... "Başka bir ilâh yok, ancak Allah var. O’nun şerîki yoktur. Mülk O'nundur, hamd de O'nundur. O her şe*ye kaadirdir....
  5. Peygamber Efendimizin (S.A.V.) Soy Ağacı..

Peygamber Efendimizin (S.A.V.) Soy Ağacı..

peygamberimizin soy ağacı peygamberimizin soy kütüğü peygamberimizin soy şeceresi Sevgili melekler, gönüllerin sultanı iki cihan serveri Hz.Muhammed (S.A.V.) Efendimizin mübarek soy ağaçlarını gözteren şemayı sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş