gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda son model bir otomobil kullanıyordum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şu sıralar ehliyet alma derdindeyim muhtemelen ondan gördüm bu rüyayı ama yine de sormak istedim, ben rüyamda spor bir araç kullandığımı gördüm ne anlama gelir acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada araba kullanmak bulundugu iste başarılı ve idareci olduğuna delalet eder.
    Rüyada bir arabanın içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzlugu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder. Ayrıca arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şeref ile yorumlanır.

rüyamda son model bir otomobil kullanıyordum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Rüya

Bir Rüya

Bir Rüya Gönderilen peygamberlerden biri bir rüya görür; rüyasında kendisine şöyle denir: -"Sabah olunca , karşına ilk çıkanı ye. İkinci çıkanı sakla Üçüncü çıkanın dileğini kabul et dördüncü geleni üzme. Beşinciden de kaç." Sabah oldu; dışarı çıktı. Yola koyulup gitti. Karşısına bir dağ çıktı. Bu koca dağı görünce şaşırdı. Kendi kendine şöyle dedi: -Rabbim bana bunu yememi...
  2. Atatürk'ün Gördüğü Son Rüya

Atatürk'ün Gördüğü Son Rüya

rüyada atatürkü görmek rüyada atatürkün resmini görmek atatürk ün gördüğü son rüya 26 Eylül 1938 tarihinde Atatürk, rahatsızlığı ile ilgili olarak ilk defa hafif bir koma atlatmıştı. Prof. Afet İnan, olayı şöyle anlatıyor: O geceyi rahatsız geçirdi. İlk hafif komayı o zaman atlatmıştı. Ertesi sabahki açıklamasında: 'Demek ölüm böyle olacak' diyerek uzun bir rüya gördüğünü anlattı. 'Salih'e...
  3. Atatürk´ün Gördüğü Son Rüya :

Atatürk´ün Gördüğü Son Rüya :

ATATÜRK´ÜN GÖRDÜĞÜ SON RÜYA : 26 Eylül 1938 tarihinde Atatürk, rahatsızlığı ile ilgili olarak ilk defa hafif bir koma atlatmıştı.Prof.Dr.Afet ınan,olayı şöyle anlatıyor : "O geceyi rahatsız geçirdi,ilk hafif komayı o zaman atlatmıştı.Ertesi sabahki açıklamasında" : "Demek ölüm böyle olacak" diyerek "uzun bir rüya gördüğünü" söyledi ve "Salih´e söyle ,ikimizde...
  4. Bir kadın hangi kelimeleri kullanıyorsa çok sinirlenmiştir?

Bir kadın hangi kelimeleri kullanıyorsa çok sinirlenmiştir?

Kadınların kullandığı bazı kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur. İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!.. "İyi!": Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de. "Beş dakika": Değişken anlamlı...
  5. Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

saito spa cilt bakım ürünü saito spa saıto loreal code jeunesse saıto ürünleri Merhaba kızlar hadi bakalım en son ne ürün aldınız resimli paylaşalım ve ürünle ilgili açıklamalarınızı beğenip beğenmediğimizi yazalım.. Yorumlarınızıda eksik etmeyin kızlar :d050: Benim en son aldığım ürün.. Neutrogena Göz Makyaj Temizleme Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim saniyede çıkarıyor tümünü...

Sayfayı Paylaş