gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda tacize uğradım korkunçtu :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün gece rüyamda tacize uğradığımı gördüm, ayrıntıya girmek istemiyorum, ağlayarak uyandım ve hala etkisindeyim, bana rüyamı yorumlayacak biri yok mu :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Rüyada tacize uğramak , aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız kötü Günler geçireceksiniz demektir.

rüyamda tacize uğradım korkunçtu :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal taciz

Duygusal taciz

'Evlenelim' dedikten bir saat sonra ayrılıyorsa ayağınızı yerden kesip sonra kötü davranıyorsa sizi sürekli eleştirip iğleneyici laflar ediyorsa her fırsatta eski sevgililerini anlatıyorsa duygusal tacize uğruyor olabilirsiniz! Aşkta 2K yani ‘Kaçan Kovalanır’ kuralı abartılı şekilde yaşanıyorsa sonuç duygusal tacize varabilir! Psikolog Sinem Demir duygusal taciz hallerini şöyle özetliyor:...
  2. Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

ünlülerin tacizi ünlü tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdım :) TACİZ EDİLDİ!.. FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi. Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı. Mekana...
  3. Duygusal Taciz

Duygusal Taciz

duygusal taciz, nedir, nasıl ortaya çıkar, belirtileri, duygusal taciz hakkında merak edilenler burda arkadaşlarım... Sevgiliniz 'evlenelim' dedikten bir saat sonra sizden ayrılıyorsa, size sürekli kötü laflar ediyorsa, her fırsatta eski sevgilisini anlatıyorsa, duygusal tacize uğruyorsunuz demektir! Medical Park Fatih Hastanesi'nden Klinik Psikolog Sinem Demir; 'duygusal taciz'in...
  4. Zeynep Tunuslu tacize uğradı!

Zeynep Tunuslu tacize uğradı!

zeynep tunuslu, soyundu, taciz, tacize uğradı, haberleri burada arkadaşlar. Sorvivor Adası'nın ilk elenen ünlüsü Zeynep Tunuslu, eğlenmek için gittiği gece kulübünde dans ederken üzerini soymak istedi, ona izin vermiyenlere ise "şu kel adam beni taciz ediyor, onun için soyunuyorum" demiş Melek'lerim. Ben bu habere "bu perhiz bune lahana turşusu" diyorum :) Zeynep...
  5. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...

Sayfayı Paylaş