gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyamda yangın çıkmıştı ne demek bu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda yangın çıkmıştı çok korktum, ne anlama gelir, tabir yapacak biri var mı aranızdaaa :S

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    bu rüyanın iyi yorumlanabilmesi içinn detay geçilmesi şart yanan ne ev mi eşya mı insan mı duman var mı yok mu ateş çıkıyo mu yorum yapabilmem için bu gibi detaylar şart

rüyamda yangın çıkmıştı ne demek bu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada bebek Emzirmek ne demek

Rüyada bebek Emzirmek ne demek

Rüyada bebek Emzirmek ne demek Rüyada Emzirmek Görmek anlamı nedir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda rüyaa da bebek emzirmenin tabir hakkında ki yorumları sizler ile paylaşıyoruz. Şimdi gelin rüyada bebek emzirmenin tabiri neymiş öğrenelim Melek'lerim. Rüyada Bir kadının emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir. Elinden süt emdiğini gören, dünyada zafer...
  2. Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Anlama Gelir Rüyada Giysi Kaybetmenin Tabiri Nedir Rüyasında giysi kaybedenlerin rüya tabiri bakın nasılmış melekler :) Rüyasında Bir kimse elbiselerini zayi ve kaybettigini görse, o kimselere zinet veren seylerin helak ve telef olmasına isarettir.
  3. rüyamda abajur gördüm ne demek ?

rüyamda abajur gördüm ne demek ?

Kızlar rüyamda abajur gördüm, başka şeyler de görüm ama net olarak hatırladığım sadece abajur, ne anlama gelir abajur görmek ?
  4. rüyada sevdiğini görmek ne demek

rüyada sevdiğini görmek ne demek

Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm.Şu an uzakta olduğundan rüya çok güzeldi. Uyandığımda tekrar uyumaya çalıştım onu tekrar görmek için ama nafile...Ne anlama gelir bu rüya ?
  5. Rüyamda balık tezgahı gördüm ne demek bu?

Rüyamda balık tezgahı gördüm ne demek bu?

Selamlar. Dün gece rğüyamda balık tezgahı gördüm dolu dopluydu. Çeşit çeşit balıklar. Acaba bu ne anlama geliyor ?

Sayfayı Paylaş