gebe
  1. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

RüyamI tam anlamadim bana yorumlarsaniz sevinirim

Konu, 'Çöplük' kısmında lopezli tarafından paylaşıldı.

Rüyamada sinavdan 25 puan almisim aldigim not 3...Ben bu duruma cok seviyom, bu demek oluyor arkadaslar

RüyamI tam anlamadim bana yorumlarsaniz sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamadılar...

Anlamadılar...

Gökyüzünden yıldızları mı istedim Zenginlik para pul mu diledim Mutsuzluğumu hep gizledim Ben olmak istedim anlamadılar Sevilmeden sevmekmiş kaderim Gözyaşımı hep içime dökerim Vadem gelsin diye beklerim Kendimi unuttum anlamadılar Yüzüm gülse de içim kan ağlar Yüreğim bir nehir gibi çağlar Sessiz çığlıklıklarımı duymazki dağlar Ben bende değilim anlamadılar Beni bende...
  2. rüyamı yorumlarsanız sevinirim:)

rüyamı yorumlarsanız sevinirim:)

Ben rüyamda bir sürü asker qörüyorum bizim mahalleye qeliyorlar bi olaydan dolayı ama askerlerin kamufilajları yeşil deqil sarı qibi benim yanımda da bir arkadaşım var onunla beraber askerleri takip ediyoruz ama bizi fark ediyorlar o sırada benım ayaqıma bal bulaşıyor az boz deqil bende ustüne çorabımı qiyiniyorum başka yere qeçmesin diye sonra eve qitmek için duraqa ilerliyoruz durakta bir...
  3. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

Ben kız arkadaşım (Sevgilim),benim erkek arkadaşım ve kız arkadaşımın annesi,babası arabada gidiyoruz sevgilimin babası benim kafamda ur var diyor ve kız arkadaşımın annesi ağlamaya başlıyor sonra bende onları öyle görünce ağlamaya başlıyorum.. sonra kız arkadaşım noldu diyor öğrenmek istiyor annesnin babasının ve benim neden ağladığımı ama söylemiyoruz ona ne demek bu rüya ? şimdiden...
  4. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

kızlar dün rüyamda kendimden yaşça büyük (babamdan da büyük diyeyim düşünün artık) biriyle evlenmiş olduğumu gördüm hatta sadece aynı yatakta yanyana yattık ama ben o adamdan nefret ettiğimi evden kaçmak istediğimi anneme söylüyordum çok acaipti. bi açıklama yaparsanız sevinirim
  5. Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

rüya tabiri rüya tabirleri rüya yorumları hakkında genel bilgiler burda melekler melekler mekanı sakinlerinin dikkatine sevgili arkadaşlarım görmüş olduğunuz rüyaların ne anlam geldiğini merak ediyorsanız bana başvurabilirsiniz...fakat öncelikle açmış olduğum rüya nedir konusunu okuyun rüyanızın rahmani mi şeytani mi nefsani mi yoksa günlük hayatınızda gelişen olayların...

Sayfayı Paylaş