gebe
  1. seymagrn

seymagrn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rüyamı yorumlarsanız cok sevincegim..

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında seymagrn tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben her rüyanın bir anlamı olduğuna inananlardanım ... bir rüya gördüm haala sevdiğim eski sevgilimle ilgili biz ayrıldıktan sonra tekrar olacakken arkadaşıyla aramızda kaldı ve benim yalan söylediğimi düşündü onu tamamen kaybettim... üzerinden 2 ay geçti şu rüyayı gördüm = rüyamda ona ağlayarak beni yanlış anladığını ona yalan söylemediğimi anlatıyodumm onun arkadaşı ve benim arkadaşım beni sakinleştirmeye çalışıyordu fakat o aldırış etmeden bana inanmamaya devam ediyordu... yorumunu doqru bi şekilde yaparsanız çoooooooookk çooooooookk sevinecegim.... şimdiden tşekkürler...

rüyamı yorumlarsanız cok sevincegim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F Harfi Rüya Yorumları

F Harfi Rüya Yorumları

rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır. FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare...
  2. L Harfi Rüya Yorumları

L Harfi Rüya Yorumları

LABORATUAR : Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çok ciddi bir hastalığa yakalanma tehlikeniz var. LAHANA : Bir çok problem yaşayacaksınız. Lahanayı yeşil gördüyseniz, bir olay sonucunda aşk hayatınız alt üst olacak demektir. LAMBA : Mutluluk ve başarı simgesidir. LEĞEN : Genç bir kadın, rüyasında leğende yıkandığını görürse, bu, gerçek dostluklara ve saf bir sevgiye kavuşacak...
  3. M Harfi Rüya Yorumları

M Harfi Rüya Yorumları

rüyada morg görmek rüyada mezarın üstüne basmak mezarlıkta yürümek m harfi görmek meleklerle yaşamak sayıların anlamı MACERA : Oldukça hareketli bir hayatın, yeni insanlarla tanışacağınızın ve sık sık yolculuk yapmanın habercisidir. MACUN : Yaşamınızdaki bazı değişiklikleri risk alarak gerçekleştireceksiniz. Şayet macunla bir pencere camını takmaya uğraşıyorsanız, şansınız pek açık...
  4. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

Ben kız arkadaşım (Sevgilim),benim erkek arkadaşım ve kız arkadaşımın annesi,babası arabada gidiyoruz sevgilimin babası benim kafamda ur var diyor ve kız arkadaşımın annesi ağlamaya başlıyor sonra bende onları öyle görünce ağlamaya başlıyorum.. sonra kız arkadaşım noldu diyor öğrenmek istiyor annesnin babasının ve benim neden ağladığımı ama söylemiyoruz ona ne demek bu rüya ? şimdiden...
  5. rüya yorumumu yapar mısınız

rüya yorumumu yapar mısınız

ben de sevdiğimi göreceğim günü ayarlayabiliyorum çok özlüyorum eğerki kafamda çok meşgul olursam ogün yada ertesi gün muhakak görüyorum.ama benim şöyle bir duurumum var önceleri gördüğüm rüyalar ertesi gün birebir gerçekleşirdi en vahimi daha erkek arkadaşımla beraberdik ve onu başka kadınla evlendiğini gördüm.ve biz o hafta içinde evlendik ve o evlendi ama ondan sonra rüyalarımda ya...

Sayfayı Paylaş