gebe
  1. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

rüyamı yorumlarsanız sevinirim:)

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında tuan-a tarafından paylaşıldı.

Ben rüyamda bir sürü asker qörüyorum bizim mahalleye qeliyorlar bi olaydan dolayı ama askerlerin kamufilajları yeşil deqil sarı qibi benim yanımda da bir arkadaşım var onunla beraber askerleri takip ediyoruz ama bizi fark ediyorlar o sırada benım ayaqıma bal bulaşıyor az boz deqil bende ustüne çorabımı qiyiniyorum başka yere qeçmesin diye sonra eve qitmek için duraqa ilerliyoruz durakta bir kadın bir adam birde bebek adam ikitane sandalyeye oturuyor arkadaşımda adamın kucaqındaki bebeqi alıp bana sert bir şekilde veriyor sandalyeyi almak için adam bebeqi çok seviyor ama öyle böyle deqil bebek ufacık ben de seviyorum kucaqımda ufacık bir şey bir karıştan az büyük içime sokasım qeliyor snra veriyorum adama bebeqi adam nerdeyse öldürücek ay diyorum dikkat et biyerine birşey olucak öyle uyanıyorum.

rüyamı yorumlarsanız sevinirim:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F Harfi Rüya Yorumları

F Harfi Rüya Yorumları

rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır. FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare...
  2. RüyamI tam anlamadim bana yorumlarsaniz sevinirim

RüyamI tam anlamadim bana yorumlarsaniz sevinirim

Rüyamada sinavdan 25 puan almisim aldigim not 3...Ben bu duruma cok seviyom, bu demek oluyor arkadaslar
  3. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

Ben kız arkadaşım (Sevgilim),benim erkek arkadaşım ve kız arkadaşımın annesi,babası arabada gidiyoruz sevgilimin babası benim kafamda ur var diyor ve kız arkadaşımın annesi ağlamaya başlıyor sonra bende onları öyle görünce ağlamaya başlıyorum.. sonra kız arkadaşım noldu diyor öğrenmek istiyor annesnin babasının ve benim neden ağladığımı ama söylemiyoruz ona ne demek bu rüya ? şimdiden...
  4. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

kızlar dün rüyamda kendimden yaşça büyük (babamdan da büyük diyeyim düşünün artık) biriyle evlenmiş olduğumu gördüm hatta sadece aynı yatakta yanyana yattık ama ben o adamdan nefret ettiğimi evden kaçmak istediğimi anneme söylüyordum çok acaipti. bi açıklama yaparsanız sevinirim
  5. lütfen yorumlarmısınız? eğer yorumlarsanız çok sevinirim..

lütfen yorumlarmısınız? eğer yorumlarsanız çok sevinirim..

merhaba. ben dün sabaha karşı bi rüya gördüm. doğrusu bu rüya beni çok etkiledi yorumlaya bilirmisiniz? rüyamda benden küçük kız kardeşım arkadaşı ile birlikte bana bir yere gitmemi teklif ediyordu. bunun için trene binmem gerekiyordu. ancak bən biraz naz yapıyordum çünki hoşlandığım çocukta aynı yere gidecekti. neyse treni beklemek için tren istasyonuna gittim. tamda hoşlandığım çocuğun...

Sayfayı Paylaş