gebe
  1. lassi

lassi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rüyamı Yorumlayacak Yokmu Kızlar

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında lassi tarafından paylaşıldı.

Perşembe Gecesi Rüyamda insanların caddelerde kaldırımlarda namaz kıldıklarını gördüm ve yanlarından geçerek yürüdüm. Sonra uykumdan uyandım tekrar uykuya daldığımda yine aynı rüyayı gördüm namaz kılan insanlar erkeklerdi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

2. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    sen bilmeden bir erkeğe sevap işlemişin sıkıntısını giderdiğin için sana dua etmiş oda rüyana girmiş

3. lassi

lassi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama Rüyamda tüm kaldırımlar caddeler namaz kılan insanlarla doluydu 1 kişi değildi Namaz kılanlar hepsi erkek ti

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    açık ve net namaza başlaman gerektiğine dair bir rüya bu.uyarıcı bir rüya en kısa zamnda başlamalısın kardeşim

Rüyamı Yorumlayacak Yokmu Kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız arkadasın yokmu sorusuna verilen cevaplar

kız arkadasın yokmu sorusuna verilen cevaplar

ız arkadaşın yok mu? -yok.ben itü de okuyorum.(yani mazeretim var) -haaa!yazık. -kız arkadaşın yok mu -var ama evde(lise psikolojisi) -kız arkadaşın yok mu? -ne öyle küçük görürmüş gibi? yok nolucak? şart mı olması? "yok mu" denmez ona öyle. "var mı" diye sorulur. kaba herif. -kız arkadaşın yok mu? -ödevi yaptım verim mi? -kız arkadaşın yok mu? -sie lan ..kızdan...
  2. Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

12 yaşındaki kızlar için saç modelleri 13 yaşındaki kızlar için saç modelleri alıntı
  3. genç kızlara rüya gibi yatak odaları

genç kızlara rüya gibi yatak odaları

gençlik bir baska hersey toz pembe derler ya gercekten öyle her anlamda :D bir de kız milleti süslü olur odalarını da süslerler ama böylesi güzel yatak odalarını süslemeye bile gerek yok masallardaki gibi rengarenk ve çok güzeller buyrun bakalım...............
  4. kımse yokmu???????????????

kımse yokmu???????????????

bırı yardım etsın..:telephone:
  5. Rüyada Kız Çocuğu Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Kız Çocuğu Görmenin Tabiri Nedir ?

rüyada kız çocuğu görmek rüyada kız çocuğu görmek ne demek Sevgili melekler, rüyada ölmüş çocuğunu görmek tabirini daha önce ki koınularımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda da rüyada kız çocuğu görmek ne demek yapılan tabirleri sizlere aktarmak istiyoruz... Rüyada kız çocuğu görmek bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga, büyüyen ve artan seylere isarettir. Rüyada Nur...

Sayfayı Paylaş