gebe
  1. ozvatan

ozvatan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rüyamı yorumlayın lütfenn

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ozvatan tarafından paylaşıldı.

geçen gün komşumun kızını gelinlikle gördüm fakat alnında yaralar vardı aslında gelinlik görmek iyidir derler ama o yaralar neye işarettir ?

rüyamı yorumlayın lütfenn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***** yorumlayın lütfen!!!

***** yorumlayın lütfen!!!

SLM ARKADASLAR... BEN COK ILGINC BIR RÜYA GÖRDÜM...KENDIM BILE BIR ANLAM VEREMEDIM...RÜYAMDA OTURMA ODASINDA BIR KAPI KAPI DAHA ACILMIS DUVARDA ...VE KAPIDAN CIKINCA BIR CIFT TERLIK VAR ...bana bunu yorumlarsaniz cok sevinecem...SIMDIDEN TSK EDERIIIM
  2. Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen  rüyamı

Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı

merhaba melekler..ben bu gece çok kötü bir rüya gördüm sayıklayarak uyandım zaten,yorumlayabilecek birisi lütfen baksın.rüyamda ben biriyle birlikte kardeşimdi sanırım emin değilim bilgisayarın başında oturuyoruz ama açık değil.bilgisayarın arkasındada bizim evmizin giriş kapısı çok yakın(gerçek evimizdi rüyamdaki),kapının önünde tabut var içeride ve ölen sağ olan annemdi.başında annesi ve...
  3. merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

ben daha yeni üye oldum tam işlerin nasıl ilerlediğini bilmiyorum yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce sevgilim beni terk etti ve ben çok acı çekiyorum sürekli rüyamda onunla ilgili bir şeyler görüyorum yaşadıgım olayları önemli yerlerini anlatıcam ..sevdigim çocuk amerikaya gitmisti ben onun daha tam ne zamn gelecegını bılmıyodum ve ruyamda onu gordum okuluma gelmıstı sıkı sıkı bırbirımıze...
  4. rüya yorumlayin ruyamda tir gordum

rüya yorumlayin ruyamda tir gordum

ben rüyamda birden fazla tır gördüm bunun anlamı nedir açıklayabilirmisiniz?
  5. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...

Sayfayı Paylaş