gebe
  1. rose012

rose012 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ruyamin anlami

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında rose012 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar ben bir sure once istihareye yatmistim ruyamda uzerimde beyaz bir elbise vardi ve yuzunu hatirlamadigi birisi elbiseyi cikarmami soyledi neden diye sordum ama hala cikarmami soyluyordu sizce bu ruyanin aciklamasi ne olabilir yardimci olursaniz cok sevinirim.

ruyamin anlami konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatin Anlami...

Hayatin Anlami...

Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi... Buldugu hicbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplar da ona yetmemis. Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Koy,kasaba,ulke dolasmis... bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir koyde...
  2. "Merhaba" nin gercek anlami

"Merhaba" nin gercek anlami

Hiç düşündünüz mü yada icinizde bilen var mı "merhaba" ne anlama geliyor diye?. çok ilginç bir o kadar da hoş ve sıcak bir anlamı varmış meğer. "Merhaba" aslında farsça kökenli olup "benden size zarar gelmez" anlamına geliyormuş. çok hoş değil mi? Bunu öğrendikten sonra karşımdaki insana merhaba demek bi ayri anlamli bence şu an bu mesajı okuyan herkese...
  3. hayatin anlaminin nedir?

hayatin anlaminin nedir?

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde...
  4. Istanbul isminin anlami

Istanbul isminin anlami

istanbul isminin anlamı istanbul un isminin hikayesi hikayesi Bu konuyu acmaya nasi karar mi verdim ? Okan Bayülgen ile actigim haberden sonra merakt ettim Istanbulun anlami ne ki Okan kizina bu ismi vermis : ) Iste Istanbulun isim Hikayesi... Türkiye’nin birinci büyük şehri. Tabiî güzelliği ile dünyânın incisi olan İstanbul, Marmara bölgesinde, doğusunda Kocaeli, güneyinde Marmara...
  5. istihare( rüyamin anlami)

istihare( rüyamin anlami)

Arkadaşlar selamun aleykum benim 1.5 yildir sevdigim bir insanla guzel bir iliskim var .1 hafta sonra uzun donem askere gidiyo bende onla ilgili istiare namazimi kilip duami edip merak ettigim sey icin acaba birlikteliligimiz guzel hayirli olcakmi ailesiyle iyi anlasabilicekmiyim vs gibi aklimdan gecirdigim seyler icin istihare namazimi kilip yattim ruyamda tam net gorduklerimi hatirlamiyorum...

Sayfayı Paylaş