Rüyam'ın yeni kozmetik ürünleri

M

Misafir

Forum Okuru
Rüyam'ın yeni kozmetik ürünleri
kozmetik alışverişim, yeni aldıklarım, güneş kremim, sebamed güneş kremim, bellisima parfüm setim ve ben :)

Yaz geldi ve güneş koruyucu olmadan, dışarı asla çıkmamamız gerekiyor:) Kaldı ki ben lazer epilasyon yaptırıyorum ve vücudumun her zerresine krem sürmem gerekiyor:A Etkisinden memnun kaldığım kremi aldım yine bu sene SebaMed - Hassas clitler için, en yüksek koruyucusu olanın aldım. 45 faktör ve kesinlikle öneririmde Melek'ler:)

İndirime girmişti, yanlış hatırlamıyorsam şayet 35 TL aldım, Yanlış da hatırlıyor olabilirim bana güven olmaz, ben aldıklarımın fiyatlarını hemen unutan biriyim :D:D

Güneş kremimi alırken, benimle ilgilenen satıcı bayana, "kokumu değiştirmek istiyorum ve ben ağır bir koku istiyorum bu defa" dedim ve kız bana kendini koklattı hahaha Güzeldi hoşuma gitti "hangi koku bu" dedim ve bana "Bellıssima" dedi. "O nasıl birşey ilk defa duydum, burda var mı" dedim ki vardı aldım da :D Evet ağır ama biraz uçunca o kadar hoş oluyor ki :) Set olarak aldım, aslında almayabilirdim de ama set çantası o kadar hoşuma gitti ki:D:D Seyahate çıktığım da makyaj malzemelerim, kozmetik çantama sığmıyordu, bu bana çok cazip geldi belkide almak için bahane oldu :D:D Ben alışveriş yaparken birazcık kendimden geçiyorum da hahaha

Uzun lafın kısası Melek'lerim aldım ve memnun muyum; evet :A Tavsiye eder miyim; ağır koku sevenlere tavsiye ederim:A Fiyatını unuttum ama dehşet ucuza aldım, hatta alırken " vay bee böyle ucuz bir parfüm varmıymış" da demiştim :D:D

:) Belissima hakkaten güzel koku kullanmışlığım var ayrıca sana mavisini de tercih ederim buna göre daha hafif ve farklı bir kokusu var. Daha çiçeksi gibi. :) Senin esmer tenine de çok uyar hayatım güle güle sıkın dökün .:D sürün . hahaha :hıms:

Valla kokusunu kızda görünce beğendim, sonra kıytırık bişey diyedir dedim aldım ama fena değil beğendim yani :D Zevk meselesi işte :) Mavisinin de olduğunu bilmiyordum :)

Tşk ederim tatlım, hep birlikte güzel günlerde güzel kokularla etrafımızı cezbederiz inş :D:D

Geri